Prijava

E Gilipteričino, to je dobar savet, ja to praktikujem.

♥☻☺♦♣♠•◘○

ovo i slicne gluposti se mogu dobiti tako sto drzite alt i zatim pritiskate brojeve na numerickoj tastaturi, to je ovaj desno deo tastature sa brojevima
 
 
 
 
 
alt+2+5+5 se dobija prazan red, tako mozete da napisete praznu definiciju, posaljete prazan komentar na cetu ili slicno, ali nemojte, vec je uradjeno 50 puta

Nemojte nikad koristiti parfem koji miriše na cveće i nemojte nikad nositi odeću sa aplikacijom voća, obrnuto može.

kupujte alkohol uvek pre 10.

pokusajte da zbarite vise od jedne devojke da spava sa vama.
ne zadovoljavajte se jednostavnim stvarima

kad se pricate glupe viceve ili se prepucavate sa forama tipa "to si smislio dok si na mom visio" uvek u pocetku pokusajte da se setite najpoznatijih fora, pustite protivnika da ispuca svoje najbolje fore, zatim ce vam za finis ostati vase najbolje fore za koje je manja verovatnoca da su ih drugi culi...takodje ovom strategijom smanjujete sansu da protivnik upotrebi foru koju ste i sami znali, i time izgubite pravo na tu foru

Кад осетиш прве пријатељске сигнале, ћапи је за сису.

Ako imate drugaricu koja je u dugoj vezi sa idiotom , nemojte je tešiti, niti pokušavati da joj pomognete, ona želi da bude sa idiotom.

uradite 100 zgibova pre nego sto zapalite u grad.
povecacete sisu i biceps za 40 odsto za kratak period, taman imate vremena da smuvate klinku u basu na putu do zelenjaka kada se vase telo vraca u prvobitan mlitavi oblik.

kada te cale posalje u prodavnicu, uvek ga poslusaj ili ces ostati bez dzeparca to vece.

kad ti se spava, ne blej na Vuki.

ae zdravko.

pokusajte da dobijete 10 iz predmeta koji vam ne ide...posto ste nesposobni omanucete u tom cilju, dobicete 6 ili 7...ali ce predmet biti polozen

uvek se blamirajte.

uvek ne reci nikad.

Pazite kako upisujete svoju devojku u telefon, devojkama je važno da ne budu upisane po imenu.

ja imam jednu devojku Bole u telefonu.

zasticeni svedok pod laznim imenom

Pazite kako upisujete svoju devojku u telefon, devojkama je važno da ne budu upisane po imenu.

e zbog ovog sam mogo najebati, riba provalila da sam je zapisao po faksu koji studira, jer joj ime nisam zapamtio, i provalila da nemam pojma kako se zove...uspeo sam da se izmigoljim

Сосе, с'јебо?