Prijava

HAHAHAAHHAHAAHAHAHAHAHAHAH DUGO MI JE TREBAL OAHAHAHAHAHAHAHHAAHAH

haahahhahahah ipak mora da se razmisli kad se procirta,nije od onih skecheve koji se kapiraju na prvu,al kad se skap[ira bole kosti(od smenjanja ahahahhah)

AHHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA kad sam cuo ovu foru mene su ledja prestala da bole cak sam ih i ozenio (ahahahhaha kapiras kao ona baka unuka)

ahhaahha da jbt odlicno

ако имате проблема са ненормалним знојењем, ово купите негде
https://static.kupindoslike.com/Kristalni-kamen_slika_O_34284969.jpg
не знам како ради, ваљда се отапа па ти минерали или говна убијају бактерију, углавном до пре неки дан ми је пазух мирисао на домаће кисело млеко (ех, бакина гибањица и млијеко...) и онда сам се сетио да имам ово чудо, много је добро

Kupio ja to govno, al batalio posle dva dana korišćenja, mnogo brate gadan ukus i teško se žvaće

за оне који нису сконтали шалу добронамијерну, овим каменом трљаш пазух, табане, шупак и остала места што се зноје на овој врућини

Bač, ti trljaš šupak? To je tako passé

http://www.asacompany.ba/images/lion/9018.jpg
ovo nikako i nipošto
koštaju fazon 20 dinara, a na silu sam pojeo....
BLJUUVRGH
još kao ima od lešnika, od jagode, sa mlekom, kakao... a sve isto jebeš mi sve

nemoj biti tužan, pa vidiš da im je to tek debi na tržištu, a vremenom će biti sve kvalitetniji

@zhajk,hoces da kazes da je bebeci proizvod?
@krajsler,kako znas da su svi isti kad si samo jedne probl? ;)

Vidi miki ako si ocekivao da po ceni krem bananice kupis 100gr cokolade ti si teski idiot

Nisam braćo kupio, nego dobio... i to dobio par komada, ne zna se koja je gora... Ne želim da bacam, pa na silu jedem.

Ne želim da bacam

Svinje: Daj nama u dobročinstvo!

Aha, ok, izvukao si se ovaj put

Odnesi u Crveni krst.

Napraviću skeč sad, ali...
Žajk, daj mi prvo par svinja, pa ću im baciti čokolade :D

Ima neko Muller pivo u zelenoj limenci u Maxiju, jeftino je vrlo, kupio par.
Da skratim: opako je sranje i ne kupujte ga, mislim čak da nije strano, a ako jeste, verovatno je nastalo mešanjem sudomila i kisele vode, znači nikako.

Upravo ga pijem, nisam lud da bacim 54 dinara.