Ljubav je...

  1. Samo za Butt

    Ljubav je kada joj opereš sve suđe, spremiš omiljeno jelo.... i razmestiš krevet pre spavanaj :)

  2. i da mi ljubiš nožne prste i da se klanjaš dok izlaziš iz sobe

  3. To se valjda podrazumeva :)

  4. Љубав је кад јој поклониш бочицу парфема коју ти је на улици дао промотер као бесплатни узорак и кад преко налепнице ТЕСТЕР нот фор сејл, прелепиш Д&Г, а она се одушеви.

  5. :)))

    Znaš, žene sve to rade same bez mnogo bunjenja ako si iole umješan u snošaju.

  6. Љубав је кад јој отвориш лобању чекићем и онда је пошаљеш у сигурну кућу на неко време, на летовање, да се дружи са женама

  7. Љубав је кад јој отвориш лобању чекићем и онда је пошаљеш у сигурну кућу на неко време, на летовање, да се дружи са женама

    +1312
    Љубав је кад ти имаш фиоку, а она ти за време кише враћа вилицу у почетну позицију, јер зна да ниси жедан.

  8. Ljubav je kada ona trpi njegovu kuknjavu što joj nije omiljena mušterija.

    Da, brate, sad me podsjeti. Stalno smaraju s tim.

  9. Čuj, podignute... To je simpatija. Ljubav je kad se ne buni zbog ISPRSKANE daske.

    Čuj, isprskane...USRANE daske.

    Чуј сад ово... Ваљда кад сама почне да диже даску...

  10. љубав је кад јој сломиш руку јер је тражила да загипсаш рупу на плафону. А ти великодушан човек, загипсаш јој и руку

  11. љубав је кад јој сломиш руку јер је тражила да загипсаш рупу на плафону. А ти великодушан човек, загипсаш јој и руку

    Ово је чак и романтично +

  12. Ljubav je kad joj dozvoliš da "piški" dok se ti briješ, iako znaš da to "piški" znači "zvuk koji čuješ kada slon prazni svoju surlu".

  13. ја и јесам романтичан ло ло ло

    рецимо овде се види та моја романтичност http://vukajlija.com/forum/teme/28936-ljubav-je?strana=15#post_1661362

  14. Љубав је... Нешто миомирисно, украшено цвркутом птица, крунисано планинским потоцима... Умивено пролећним кишама, приљубљено љубичастом небу у нежним девојачким мислима... Љубав је тако... Стрпљив пут до јебања.

  15. Хаха, добар панчлајн.

  16. Љубав је кад се ти исереш, а жена за тобом очисти оно мало гована што је остало налепљено на вц шољи

  17. Љубав је спона која спаја две особе, мост на коме се сусрећу осећања... Стварно је курац.

  18. Љубав је спона која спаја две особе, мост на коме се сусрећу осећања... Стварно је курац.

    Mislim da tek sad počinjem da shvatam Andrićevu perverznost.

  19. Препусти се, нека романтика избија из тебе.

  20. Zvučiš ko moj ginekolog jutros.

    Fak, moram da menjam ginekologa.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.