Ljubav je...

  1. Љубав је кад се не буни што остављаш подигнуту даску на ВЦ шољи...

  2. Ljubav je kad ti opere gace iako su usrane.

  3. Ljubav je kada ona trpi njegovu kuknjavu što joj nije omiljena mušterija.

  4. Ljubav je kad tvoj muškarac kupi novi auto, a ti si tužna jer je neko sranje između sedišta, nema prostora kao kod jugića, pa ne možeš više da ga činiš radosnim dok vozi.

  5. ljubav je kad se ona ne buni zbog podignute daske od WC šolje

  6. Ljubav je kada joj on ne zakine na isplati iako joj se tokom ljubavne seanse slomio bič.

  7. Љубав је када оне оде на месец дана негде без тебе.

  8. ljubav je kad nijednom ne treba dozvola za kretanje..(da se nadovežem na dotera)

  9. dule, moj dečko bi te sad proglasio za bbf-a

  10. bbf

    best boyfriend

  11. best batman friend

  12. Za logopeda sam se pravio budala, a za bff sam budala... :)))

    Šta je bff?

  13. best friend forever:) u kontekstu, post'o bi mu odma' najbolji drug...

  14. ljubav je kad se ona ne buni zbog podignute daske od WC šolje

    Čuj, podignute... To je simpatija. Ljubav je kad se ne buni zbog ISPRSKANE daske.

  15. Čuj, podignute... To je simpatija. Ljubav je kad se ne buni zbog ISPRSKANE daske.

    Čuj, isprskane...USRANE daske.

  16. Ljubav je kad ti pere leđa kaci baba.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.