Prijava

То није љубав, то је снага.

A ljubav je kad te ne prijavi policiji.

_AJAX_

1. Кад ти драга да страга, а нисте исте расе (ти си коњина)

2. Кад оставиш кучку, а постанеш кучка

3. Кад драгој особи поклониш мали знак пажње и велики курац

4. КАд се држите за руке, а имате 100 година и мушкарци сте и има вас тројица, пошто сте заборавили шта је жена

5 КАда вољеној свршите у уста.

6.1. КАда вољеној особи поклоните цвет

6.2 Када сањате вашу децу која имају њене очи

6.6.6. КАда је волите више од Партизана :(

7.(не на курац) Када вам она роди тројке за нову годину јер зна да сте педофил. Опаааа

Да додам под 9. права љубав
"Кад трчите боси на киши, на неком летњем пљуску по мекој травици и смејете се, смејете сеее. И улетиш јој клизећи са обе ноге."

Ajoooooooj Ajakse dechxko sa prethodnim si pokido nenadjebivo! :)

5 КАда вољеној свршите у уста.

a ona proguta:)

Neverujem šta rade deca ovih dana.

: pridružuje se javnom zgražavanju:

5 КАда вољеној свршите у уста.

a ona proguta:)

Удај се за мене.

Ljubav je trandža koja ti ga na kvarno krne u bulju.

Љубав је кад је ухватиш како се дегустира са девојком, али је без обзира на све оштро искритикујеш.

Љубав је концепт који јебач твоје жене очито не разуме.

Љубав је маркетиншки трик на који ти продавачица ружа ували исту за 300 кинти на улици.

messalina daj to malo brutalnije

Удај се за мене.

ahahaha..

Љубав је кад јој ставиш говно у шпагете и смуљаш и слажеш је да је то сос од бруснице. А онда кад она поједе то и каже да много смрди ти јој кажеш да тако брусница мирише. А она ти поверује и поједе све у сласт

Ljubav je kad zbog ribe ceo dan slusas Pink music i novu pesmu Sase Kovacevica na svaka tri minuta.
Onda joj kazes kako bi nemilosrdno kar'o picku iz spota a ona ne ne popizdi.

Ljubav je kad nemaš para da izvedeš devojku, al' ipak hoćeš da budeš otmen, pa noću ukradeš jednu ružu sa groblja, pre toga si pomno snimao groblje i pratio gde su sahranili najotmenije obučenog mrtvaka, onda mu otkopaš grob i ukradeš odelo, i lepo se spremiš kao kavaljer i prezentuješ joj tu ružu i kažeš da si se sa smrti borio da je nabaviš, a za odelo kažeš da si se namučio do groba i nazad kako bi ga obezbedio.

Ljubav je kad voli tvoju unutrašnju lepotu. Nači, iznutra.

Smorena,
ja probao to.... pa u sred noći naleteo na bistu... uradili nekog mladog momka u prirodnoj veličini..... na dejt sam se pojavio sa krstačom i imao sam venac oko glave sa potpisom "poslednji pozdrav" :)

Dule, sta je ljubav? :)