Prijava

Smorena,
ja probao to.... pa u sred noći naleteo na bistu... uradili nekog mladog momka u prirodnoj veličini..... na dejt sam se pojavio sa krstačom i imao sam venac oko glave sa potpisom "poslednji pozdrav" :)

Hahahahahahahaha, čekaj, ali nisi mu iskopao odelo ili kako? Lepo si devojci dao do znanja koliko dugo želiš da traje ta veza sa polsednjim pozdravom. :9

Gde da kopam... kad sam video bistu ispred mene.... istog momenta sam shvatio zašto je atletika kraljica sportova :D

Sa preponama, preko spomenika :D

Ljubav je . . .
. . . kad ti nije žao što si je napunio ko šiptar kornet.

Љубав је кад Дебели Пацов и Еклипс стављају оне врхунске гифове свуда по путевима интернетова!

Ljubav je . . .
. . . kada se razdereš "Sipaj ko u nerotkinju!" i sipaš ko u nerotkinju a ona nije nerotkinja.

taj rad ksnobu, GIF ALL THE INTERNET!

Љубав је као и све на овом свету - одраз нас самих. Нема тога што човек не би претворио или представио на начин који савршено одсликава њега, његова мерила и схватања.

ljubav je kad pucaš po šavovima a onda ogledaš voljeno biće i oblije te neka blagost, iako adrenalin još uvek kulja po tvom krvotoku i daje ti informaciju da nekog ubiješ...

neko je vJerovatno već postavio.. :P
no, za svaki slučaj.
http://www.youtube.com/watch?v=6zlViU5PBPY

Ljubav je . . .
. . . kada joj daš mleko za makijato.

Ljubav je...
... kad se nakljukaš kontracepcijskim tabletama pa mu daš da te puni 3 dana.

Ljubav je . . .
. . . kada joj zameniš kontracepcione tablete aspirinom i ipak puniš 3 dana.

Ljubav je...
...kad Šana da Barakudi nebrojeno puta.

Ljubav je...
... kad mu rodiš čedo, pa ga spakuješ i pošalješ fedeksom u Italiju sa porukom ''mrš''

Ljubav je . . .
. . . kada prihvatiš dete i nazoveć ga Danka, ili Ljiljana.

Pacove prestani djecu da mi praviš !!!!!! :DDDD
Ljubav je...
... kad svrši u fildžan :PPP

Ljubav je . . .
. . . kada prelije iz fildžana i slije se gde treba.

ljubav je lepa,jer je živa.