Prijava

jel neko zna e-mail od Trey Parker-a ili Matt Ston-a bas mi je potreban?

Veceras izlazi epizoda u kojoj pisaju po Facebook-u,jedva cekam 1!!!

Ispravka,upravo je izasla na megavideu

http://www.megavideo.com/?d=SHZZOA0H

ova zadnja je nja...
a mozda sam i ja previse ocekivao nakon one bouncing balls

Pa i ja sam...Ali do sad je Scrootie ubedljivo najjaca iako boucing balls ima svoje drazi,ipak su mrznjom prema SJP objasnili neke stvari ;)

pa da... krenuli su dobro sezonu, onda dve fenomenalne i ova nja... :)

Jednom mi je ortak objasnio,kad sam mu rekao da je neka epizoda bila ocajna,da je to ustvari odlicna epizoda,ali smo mi razmazena stoka navikla na FENOMENALNE epizode,pa onda cim neka nije takva mi pljujemo.Otad mogu malo da budem razocaran,ali nikad da je ne odgledam i po drugi put :)...Tesko je postici uspeh "GayFish","Resurection" ili "Guitar Hero" epizoda,ali imaju oni jos materijala...

Од Имаџинејшнленда не постоји боља епизода ( епизоде ) . Ове три што је Данкан навео су добре али има много бољих. Мени се свиђа она стара кад се организује такмичење у спеловању ( мислим да је 3. или 4. сезона ) , та је урнебесна. Од новијих је кул она са перуанским фрулашким бендовима , она у Сомалији , она кад је картмен супер јунак и она мало старија кад картмена дресира онај дресер паса... Има их милион , ја сам одгледао сваку епизоду која постоји... :)

Sad će jubilarna dvestota epizoda u sredu; izgleda da dovode svaku poznatu ličnost koju su ikada ismevali u seriji nazad.

Ko zna ko je Kartmenov cale??? :D
Ja znam.

Nije :D To je prva verzija pilot epizode. Ja pitam za pravog koji je otkriven u skorijim epizodama.

хахахах...Батерс и Картмен, два најјача цртана лика који постоје. Обожавам ову серију, легендарна је.

Jel zna neko kad izbacuju nešto novo?

Нова епизода и наставак 14. серијала је за неких 3,4 недеље. Скоро сам гледао.

9 oktobra pocinje cini mi se. Bolje idi www.southparkstudios.com pa vidi.

Da ponovim pitanje, da li zna neko ko je Kartmenov cale?

Za 2 nedelje nova sezona...Kartmanov cale je cale od Skota Tenormana, njegaa je ubio i dao Skotu da ga pojede...ako se secas te legendarne epizode

Prva epizoda koju sam gledao bila je Night of a living homeless i to je to, ljubav na prvi pogled xD
A inace ima bas malo epizoda za koje bi se reklo da su sranje (one sa Mr Henkijem i Terensom i Filipom na primer).

A jel ima neko neki dobar sajt na kojem se moze gledat? i ne, ne mislim na southpark studios jer iz nekog razloga meni streaming tamo nije bas dobar, nego neki drugi sajt.

http://allsp.com/

Ја сам јуче гледао на овом сајту, јебавао СП студиос.