Prijava

Ево данас инсталирах Battle for Midle-Earth кеца, крекујем и да уђем у игру, изађе ми она слика пише наслов игре и неки дворац или шта већ и то је то, само стоји тако.
Уђем у таск менаџер, пише Нот Респондинг!
И сетим се да сам пре једном пробао и други део, али да ми се десила иста ствар!
Избрисао сам па сам пробао опет, питао ме да ли да направи изузетак за Фајервол, пробао сам и без тога и са тим, иста ствар.

Је л се дешавало ово неком? Гуглао сам, видим дешавало се, али не налазим решење нигде!
ПОМАГАЈТЕ!!!

Да ли си сигуран да си проверио да игрици, можда, не фали неки од оних системских елемената? Пробај да скинеш са неког другог извора, обриши овај, можда успе.

Ја је давно прешао, до јаја ствар. :) Боље ти је да за почетак будеш на ''злој'' страни, крша су бруталнији.

I nisam baš u mogućnosti da skidam, ne radi torent kod mene. Skinuo mi ortak, a ne mogu da ga cimam opet...

Имао сам сличан проблем са овом игром. Пробај да кад једном покренеш игру и стоји ти та слика, опет кликни на иконицу да је покренеш. Мени је бар тако радило, не знам зашто а нисам никад ни проверавао... Значи фактички покренеш је 2 пута одједном...

probao sam, ali neće...
skinuo sam neki peč, pa ću da probam s njim...

Da nisi instalirao onaj pec za onlajn igranje? btw ja nikad nisam brisao BFME, jos uvek ga cepam sa vremena na vreme :D

nije za onlajn, ali nije htelo ni pre peca...