Prijava

Ljudi, želeo bih da snimim film 6-7 minuta) gde postoji dijalog 2 momka,za šta već postoji scenario. Kome mogu da se obratim povodom toga? Da li možete da me uputite na nekog? .

na skali linchosti od 1-23,7 ovo je solidnih 18,2

И даље се осећам као да ми Менсур дугује десетоминутни клип са медведом.

al koliko je promenio naglo prirodu klip posle reklame..tj idalje je reklama al o nezeljenim efektima :DDDD

trebalo je vi da vidite moju agoniju sinoć u četiri ujutru u mračnoj sobi u postelji dok pokušavam četres sekundi da ugasim reklamu na klipu

odličan klip svakako

шта да видим, буквално сам прошао исто то

samo da se upišem

ja sam navaren gledao i ona reklama mi je tako blazhena bila i mislio sam da ce klip u vedrom fazonu biti,ocekivao sam i crnjak ali ne i takav nagli prelaz iz ljubazne reklame atmosfere u surrealnu lincholiku surovost u sekundi,dve

ovo su oni tvoji?

Da brate verujes li da si mi pao na pamet pre 6 minuta kad sam video tvoj post i reko "sta ovaj covek koji kurac radi ovako rano"

Sad kad bih snimio nesto morao bih prvo da nabavim kvalitetnu kameru jeftinu da se ne mucim s telefonom.
Najjace je bilo snimati ovaj treći po redu u prethodnom postu, al prvi ustvari, jer sam paralelno s kretanjem telefona koji snima morao drzati telefon koji pusta "albinoni - adagio" da se uklopi prejezivi deo muzike sa osušenom glavom.

Drugi tj prvi u postu sam snimao u crkvi i uspeo je iz 16. puta

Pa snimi video pa posle dodaj muziku, šta se jebeš sa sva telefona.

Plus moze da uleti neko "MILORADE AJD VAMO GRAŠAK SE NEĆE SAM OBRATI"

Malo mi morbidno sto si snimao one sveće u crkvi bak d vej.

Ma brate objašnjavam ti da sam trebao poklopiti momenat, kaanije je ta muzika utišana i opet dodata ali u mp3 formatu direktno u video.

Cuj ovog detetojebača, šta je tebi morbidno
EDIT: A I DAO MI JE OTAC xd

Ti si potencijalni masovni ubica. Zapantite ovaj post picke!