Prijava

zmijo nemoj sad zašto si takva čoveče? lepo kaže dečko da mu je kišobran kod mene, ajde nemoj sad da si takva nađi sebi nekog drugog ovaj je moj!

zmijo nemoj sad zašto si takva čoveče? lepo kaže dečko da mu je kišobran kod tebe, ajde nemoj sad da si takva nađi sebi nekog drugog ovaj je moj!

I kod koga je na kraju kišobran?

vidi sad, evo sad će i ova da kaže da je kod nje... e stvarno ste neke... jer vi znate koliko je meni teško da nađem dečka?

Дувај га Ђембела, имам и доказ да је код мене, пали матора ниси ек3тза

Svima nam je to jasno, Đembela. Ša kažeš na Luku sa Dorćola?

Ђембели, узми ме за жену и за старог свата!

Pa evo, ti muvaš i mog bivšeg! kakva si to žena, ženo? mi žene treba da se držimo zajedno a ne da si zabadamo nož u đembela leđa!

energija ti si prava drugarica, zato te ovom prilikom pozdravljam.
ne znam ko ti je taj luka i gde je dorcol ali ako je dobar covek i spreman da rizikuje ostavi mi njegov broj na pvt.

Сори Ђембо, волим га јбг <3

Naravno, dušo. Divan neki čovek. ;) Čak se ponudio da dođe kod mene u Malu Moštanicu. ;)

sry sto sam pomesao. kod djembele mi ostao blok broj 7 jer sam je slikao

musaše što mi ne odgovoriš na pvt? ne mogu još dugo da te čekam, gorim od strasti!

Djembela, broj ti je na pvt, idi brzo da loviš muža bre! Oš usedelica da ostaneš, a?

fejsbuk čula sam da ti nisi loš frajer, možda bi mogli malo da se iskombinujemo, ako me razumeš?

ako..ako..topi cvarke

Ђембела са тобом никако... Чуо сам да си крш риба и то и на оригиналном налогу

musaše što si tako zao čovek? ti me više ne želiš? ne smeš priznati da ti se ipak diže na ekstremno debele ribe?

moj život onda više nema smisao, od sutra postajem emo.

Lep, pametan, situiran, 19 godina, trazi damu slicnih osobina za druzenje a mozda i nesto vise. gej i cimanje stop.

Đembela kolko imaš žive vage?