Prijava

Kao što sam obećao, otvaram mu temu.
Šta mislite o ovom velikom muzičaru, i nejogovom bendu?
Ko vam je omiljeni instruktor, ko vam se penje uz kurac?
I naravno, pesme koje volite i pesme koje ne volite.

Ja ga personalno i dalje gotivim. Matori jeste i dalje kul, mada je bio kulji(i daleko kreativnij!!) na drozi(za prva tri albuma nemoš' poreknete da su u 50 najboljih u srpskom roku). Žileta i Lokija gotivim, ostali nit smrde nit mirišu. Omiljena pesma zmaj od noćaja, jer ima sentimentalnu vrednos' , a jedna od retkih koje ne volim je rimljani. Redovan sam posetilac njegovih koncerata, ali slažem se da je iživljavanje TOLIKO živeti od stare slave.

Ја још нисам полагао вожњу, али мислим да би ме нервирали они надркани инструктори... Има један смрдељан космурати, коса му смрди на цигаре и јако је одвратан.
А бајага исто ми је мрзан.

Добар је Бајагић, само не видим о чему би се требало расписати када је он у питању.
Шта ко мислио, он је један од истинских рок легенди на ексју простору.

Ima se štošta pisati. Ja kada sam bio klinja imao sam repić kao Bajaga. Jednog jutra sam video Bajagu na TVu bez repa i rekao ljutito majci: "Šišaj ljep!" (govorio sam lj umesto r)

Legenda je Bajaga, volim Plavog safira, ali mi je omiljena baš ova:

http://www.youtube.com/watch?v=Sec-moJHd-g

Ox, svaka čast na izboru :)

A sad sam se setio Bajagine izjave kada su ga pitali šta misli o Džulijanu Asanžu, liku koji je pokrenuo Vikiliks i odrukao one silne podatke o ratu u Avganistanu i diplomatsku prepisku, pa su ga uhapsili. Mislim, ne znam koji su moj pitali Bajagu, ali on je rekao:

- Meni deluje da je ovaj dasa potpuno ispravan i da se svi ovi nerviraju što su procurile tolike tajne. Mislim da su te optužnice protiv njega sve šatro, jer se to i ranije dešavalo. Mislim da bi trebalo svi novinari da ga podrže.

Stručnjak!

Dok je Nenad Stamatović svirao uživo su ličili na nešto, sad su Blajvaga i govnari.

Oxe, uhodo. Ubo si mi i omlijenu pesmu od bajage.

Oxe, uhodo. Ubo si mi i omlijenu pesmu od bajage.

Haha, pa nisi ti džabe moj prvi i najdraži pratilac :)

Ne znam kako da turim ono gej srculence, ali smatraj se počašćen njime.
Elem, da ne spemujem, jedan od favorita:
http://www.youtube.com/watch?v=Nhfw7rqCelY

Znam da je mrtva tema(tj. da nikad nije ni bila živa) al' videh ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=7y3RjMEXBnw
Pa me zanimaju utisci.
Po meni, pesma nit smrdi nit miriše, zanima me novi album, ali nemam previskoka očekivanja od njega.

budimo realni, to je Bajaga, bio pre gotivac, ali tekst ove pesme kaže da neće jebati!

Bajaga-nekad stavrno bio lik, volim neke stvari sa prva tri albuma, posle se pretvorio u nesto deseto...A kad pogledas realno, kako je on napustio Corbu, tako je ona pocela da se gubi.Ipak je on bio bitan deo Corbe, one nekadasnje, dobre Corbe.Covek je radio pesme poput Baby, Baby, I Don't Wanna Cry, Ja sam se lozio na tebe, Kad hodas, Dva dinara druze, Ne veruj zeni.

De bi Bajagi bio kraj da im ne pjeva Bajaga.

Bajaga - mag nadrealne lirike