Prijava

Апофис

Зна мурињо, оцењена и раније, добра је, добра идеја .

Ja autore cenim po tome koliko im definicija znam. Ako im ne znam ni jednu, mogu biti 100 godina na sajtu, moje mišljenje o njima se ne razlikuje od mišljenja prema posterdžiji koji se juče registrovao. Tebi znam dve, a jedna od njih je ova: http://vukajlija.com/naivno-slikarstvo/346894

Pa sam nekako stekao utisak da si slabo situirani umetnik. :)) Zajebavam se naravno, dobra ti je definicija, samo mislim da je trebala biti malo opširnija. Bar za još dve-tri rečenice. Ovako deluje šturo, kao da si bio gladan kad si je pisao. :p Primer je odličan.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Ne znam da li sam najbolje shvatio kako treba da izgledaju postovi na ovoj temi. Potrudio sam se. :) U svakom slučaju tema je odlična i svaki spem je za ban.

Edit: A jebiga, dok ja napisah ovu moju recenziju obaci se još 10 postova. :)

Murinjo nije lose ovo, misli, dobra je defka ali nemam neko osebno misljenje...

ne kapiram čemu taj naziv.

Локални жаргон.

Мадафака шит:
Интерњара, па још чини да се осећам некако зеленим. Неоцењена. :)

madafaka, svidja mi se sto na neki nacin podryavas slobodu govora. +
ne svidja mi se sto si me nazvao poluprofilom. ne*

MADafakeru ja sam ti ovo ocenio ranije, tj moj drug je ocenjivao nešto kad je bio kod mene, ja sam mu reko da minus a on je dao plus. ne volim defke koje govore o nekom sajtu, a i banovan sam bio sto puta. sad kad bolje pogledam, možda bih i ja dao plusa. ajde ljudi budite iskreni da nam ne zatvore temu zbog lajkovanja. :)

Zna Murinjo
Nije nesto. Ne volim te definicije o jebanju i tako tome.

Doppia_Leonessa, znao sam da si štreberka.
Definicije su ti iz narodne patrijarhalne atmosfere i folklorno su motivisane.
Imaš od mene pluseva.

Nikola!
Svidza mi se bas, moji to bas ne koriste, ali ja ga u svadjama koristim samo sto se kod mene zavrsi na 4-5...

Murinjo, ni meni se ne svidja ta defka nesto posebno, kako vremem prolazi sve mi je gluplja, a rekao sam da sam je napisao iz sprdnje, cisto fda potrosim jos jednu defku koja mi je ostala za taj dan...

Syngrafeas
hahhaha... iskren plus! Nije lajk. Volim igre rečima.

Stavljajte naziv autora kojem komentarišete definiciju....

Nije loša defka, onako. Može se malo korigovati. Više mi se sviđa ona tvoja za Prag :))
Madafaka sit

Madafaka sit
Pluščić, nije loša. I nisam poluprofil! :)

Sanzamm
Zadja nije losa, manje-vise sleng. Ima on i boljih, kao sto je predzadnja.:)

Francky, suvišno je reći da je tvoja definicija dobra, posebno mi se sviđa ovaj deo

I da znaš. One to rade sa predumišljajem da bi te zajebale. Da te obeleže. Ne živi u zabludi da jebeš toliko dobro.

Sve dobro napisano i začinjeno zanimljivim dijalogom u primeru...Eto...
E da, perforacija... kako si dobro iskoristio ovu govnjivu reč...a možda si mogao nekako u naslovu da je umetneš...neku igru reči koja bi se odnosila na pojavu koju si definisao.

EDIT : Jebiga, okasnih ...

Casperkaz
Svidja mi se defka, dobra izreka skroz, nisam je pre nikada zakačio, i primer i defka na mestu.

Kasperkaze, jako inventivno. Najbolji primeri su oni koji se graniče sa nebulozom. Mada, neće da ti da plus iz nekog razloga.

syngrafeas

Super definicija. Svedok sam tkvih događaja jer redovno preko leta pratim ligu amatera u malom fudbalu. +

Baracuda

Ima sve odlične defke ne samo zadnju.
dao + tupsonu :)))))))

Barracuda

Dobra definicija. Prepoznao sam se, al' neću da kažem koji sam.

Dopia ne voli defke o jebanju.haha
madafakeru drago mi je što kritike ne shvataš lično.
sunkresfejs defka je dobra i realna, i ne samo u fudbalu, svuda je tako. Novopazarci u životu nisu izgubili na domaćem terenu.