Prijava

Au jebote, pogrešan nalog. :D Šalim se. Kaizene, zajebao si sistem. :)

стани јеботе, не могу сад све коментаре да читам. је ли мени треба да дође мејл на којем бих кликнуо да се слажем са условима? ако је тако, мени тај мејл није дошао

прочитао сам десет последњих, видим да се нешто узјебало, одо сад па објавите негдје кад поправите све како јесте и шта треба да се уради око тога

Кад ће ово? :)

Evo čujem od par ljudi da su odbili prihvatiti nova pravila jer često pišu s posla i ne žele da im se IP adresa firme veže za bilo kakve sajtove. Ima li tu kakvog leka, šefe? A baš dobri i kul da prostiš autori.

IP adresa ti se beleži bukvalno na svakom sajtu koji posetiš, mi smo samo to napisali. Ne vidim problem, neka posećuju sajt od kuće a na poslu neka, hmm. rade? :)

Каизене, кад ће почети ово с мејловима?

sutra/prekosutra, bez brige.

Ne vidim problem, neka posećuju sajt od kuće a na poslu neka, hmm. rade? :)

Ih kajzene pa sad...Ima dana kad ne znaš šta da radiš...Na poslu mislim. Znaš koliko ovde ljudi piči s posla postove i definicije? To ti je kompliment, čoveče. Uglavnom nema pomoći ili šta?

Jel' može meni neko da prepriča, pošto je dugačko...ili da samo nastavim k'o i do sada, bez obzira što nemam pojma o čemu se tu radi. :-))

Jel' može meni neko da prepriča, pošto je dugačko...ili da samo nastavim k'o i do sada, bez obzira što nemam pojma o čemu se tu radi. :-))

Отприлике. :)

Vidi... meni nije ni stigao mejl.
Jel to samo meni ili je takva situacija? Ne znam posto nisam bio tu neko vreme. Inace kostistim outlook express.

Aj ako nekom nije frka da ukratko odgovori na ovaj i post iznad.

Ja obavio prvi dan, dobiješ link, klikneš na link, odeš na svoje mejlove, tamo imaš opet link na koji klikneš i to je sve... osim ako menjaš mejl adresu onda imaš jedan međulink da ukucaš novu adresu... jednostavno, zar ne?

Evo čujem od par ljudi da su odbili prihvatiti nova pravila jer često pišu s posla i ne žele da im se IP adresa firme veže za bilo kakve sajtove. Ima li tu kakvog leka, šefe? A baš dobri i kul da prostiš autori.

cesto bas gledam vuku sa sefovog kompa,kakve veze ima sto sam dao taj ip kaizenu.....bas kao sto kaze gde god krenes pokazujes ga ....

Uglavnom nema pomoći ili šta?

Neka koriste proxy (nek pročitaju na interentu). To je dobra zaštita jer ti daje IP koji nije zapravo tvoj.

ok hvala, u tom slučaju (pošto su već odbili nove uslove) postoji li mogućnost da ponovo dobiju taj mejl?

Da. Sada mogu da se uloguju najnormalnije npr. ali za par dana će biti ponovo onako - ne možeš da mrdneš sa jedne stranice dok se ne odlučiš (uvek možeš da se predomisliš)

Aurora svi zivi koje znam a rade u firmi gde im je ograničena poseta na odredjene sajtove cepaju preko ovoga

http://anonymouse.org/

Ali kao što rekoh to je bezrazložna paranoja, kao što rekoh svi sajtovi ovo rade, to je standarno i u nekih slučajevima neophodno, kako misliš da bi funkcionisalo glasanje kada toga ne bi bilo...

Ka' će da mi stigne taj mejl? Nisam u toku.

I ne znam da li je bitno, ali od kad sam napravio nalog, menjao sam adresu par puta.