Конкурс за модератора, јул 2011.

  1. Ovo regionalno moderisanje je dobar predlog.

  2. 1. Facafacaa
    2. Zyclon
    3. StefanKostic

  3. -Zmia
    -Facafaca
    -Penzioner

  4. 1. Ox
    2. Zapata
    3. Ciklon

  5. koja zajebancija hahah!
    ajd

    1. ZycloN - DEFINITIVNO! Plus, mahom je čovek u trećoj smeni, pa će dežurati u sitne sahate dok se ostali modovi naspavaju.

    2. kosmopolita - žena je u stanju da non-stop čita nove defke

    3. Zapata, ili lusesku, obojica duhovito i kvalitetno pišu, znaće šta valja za naslovnicu

  6. 1. Zapata
    2. Grof Vlatko Paskačić
    3. Gamby

  7. 1. starac_focho
    2. OctalSee
    3. spu fizicar

    Ala sam mu dao po predlozima. Realno, jedino su članovi iz 2007 za moderatore. :P

  8. 1. Zyclon
    2. Brus
    3. Predražinjo

  9. 1. StefanKostić - izrazio je čovjek želju, što da mu se ne izađe u susret;
    2. Penzioner - ionako je dokon;
    3. katija - čisto da ispunim kvotu "žena na listi" :P

    Ili Sos - ako je uopšte zainteresovan, kontam da bi bio objektivan...

  10. Predlažem sebe za moderatora da bih ipak mogao da odaberem svoje postere i definicije i da bih banovao sve koji me preko duplih smaraju na PVT.

    Pored sebe predlažem kao i na prošlom konjkursu
    Facufacu
    Slavknulu
    i umesto messaline koja je već osvojila ovu poziciju neka to bude....
    pa recimo Penzioner. Hvala prijatno.
    Prilažem definiciju koja govori najviše o mom a i o ostalim postovima na ovoj temi:
    http://vukajlija.com/da-se-ja-pitam/213411

  11. 1. Faca Faca
    2.Tetka Drol
    3. Čkama Lama

  12. 1. Iako je Zyclon bio moderator, i oduzeše mu palicu, ja ga ovde nominujem, i ja mislim da je on najbolji izbor za proširenje moderatorskog tima. Stoga, Zyclon.
    2. Reme, dečko se stvarno iscimao oko toga, izgleda kao da bi mu značilo, stoga, Reme.
    3. Zapata, fenomenalan autor, korektan, nema neki preteran dosije, a i pružio bi vam nezamenljivu pomoć pri odabiru definicija za naslovnu stranu. Stoga, Zapata.

  13. Ви што сте спемовали тему, на челу с Целтом који је започео спем, запис'о сам вас у тефтерче. Немој да се понови! Бришем спем, па наставите с предлозима љуцки.

  14. 1. Пензионер
    2. Бруце
    3. Зуцлон

  15. 1. Фацафацаа
    2. Запата
    3. Реме

  16. celt
    sta je bre ovo?

    :)

    ne znam sto predlazete surovog, verujem da bi coveku dali mod da oce i bez ovakve ankete

    merci ako vam treba zenski moderator, zenski moderatori su blagi, ne svadjaju se oko gluposti, prijatnije je kad ti zenski moderator obrazlozi nesto nego tamo neki muski novlajfer iskompleksirani kakvi ste svi uglavnom, vrednije su od muskaraca, a merci je procitala brdo i brdo definicija

    Hugo dobar lik, kolko sam skonto dobar je sa vecinom modova, odlican bi bio za grupno trolovanje modova kao npr simulacija necije smrti ili neki drugi organizovani vid trolovanja, odusevio me kad je bio u NS, a i obecao mi je difiniciju u odabrane kad bude mod

    StefanKostic, njemu bi to mnogo znacilo a vama to nije nista, jedan klik za kaizena, trudi se, trudio bi se, ljudi ga ili obozavaju ili ne podnose, to znaci da bi bilo vise drame na sajtu a samim tim i zanimljivije za ljude koji koriste vukajliju za tracanje a ne citanje/pisanje definicija, jes da me nije predlozio u ovoj anketi al jeste u prosloj iako je bio banovan, a ja kao veliki covek sve dobre stvari pamtim i nagradjujem

  17. Kosmopolita
    Bruce
    Migza

  18. 1. Facafacaa
    2. Гроф Влатко Паскачић
    3. Zyclon

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.