Prijava

Nevodjenje radulje bi bilo ravno nevodjenju stefija markovica jer eto imas jovica koji je odigrao top sezonu. Cak mislim da se stefi ne bi jos penzionisao nego su pricali on i sale pa kao e stefi bolje da se penzionises nego da otpadnes sa spiska sramota je brt al zajebana ti konkurencija teo, jovke i bogdan u stilu hardena

Birca mora da otpadne jbg jer su on i micic jedini debilkoi tu. Branko treba realno pogotovo kad nema simona(sale veruje da on moze da flasterise) mora da imamo nekoga da cuva najbolje(mada je tu i gagi).

Treci koji otpada ce vrv biti stime jer jbg ili mozda bobi ako se opet ne uklopi u sistem. Mozda i gagi otpadne jbg.

ne lupetaj brt, znas kad bi markovic otpao sa spiska, pre bi bogdana izbacio nego njega

i kako moze bircevic da otpadne i da idemo samo sa jednom cetvorkom? ono, bas previse mora da se rotira onda, bas bas

a ni štime neće otpasti xd

Ово му дође као онај Кнезов алгоритам. Како год да се завртиш у комбинацијама, излаза нема.

Truc ti mozda jesi moderator ali dajem sebi za pravo da ti kazem da nemas veze. Jebiga bato, demokratija a ne teokratija ko u srecno vreme. Znas kako kazu mozda su prosla vremena bila bolja al ovo je nase.

Nego jesi ti gledao Stimca u Besiktasu? Znam da nisi.
Psetou, grobar sam ali Lazic je koristan za mnogo stosta, ako nije Simon tu, Jovke jeste.

Truc ti mozda jesi moderator ali dajem sebi za pravo da ti kazem da nemas veze. Jebiga bato, demokratija a ne teokratija ko u srecno vreme. Znas kako kazu mozda su prosla vremena bila bolja al ovo je nase.

Nego jesi ti gledao Stimca u Besiktasu? Znam da nisi.

Grobar sam i kazem da je Štimac pluća ove reprezentacija i da ovaj tim nece disati bez njega u ekipi. A zna se ko bi otpao.

i kako moze bircevic da otpadne i da idemo samo sa jednom cetvorkom? ono, bas previse mora da se rotira onda, bas bas

шта може бирча да одигра на четворци, а да не могу калинић или лучић?

Somi pa ja sam rekao da stefi nije mogao da otpadne

A za bircu-upravo ovo sto truc kaze, kakve veze ima koji kurac sto je on na papiru cetvorka kad je kalina za njega izmislio sport a kamoli kosarku? Tu je macvanko kao teska cetvorka i lucic kojeg nisam gledao ni minut fazon ove sezone ali je u nevidjeno bolji od bircevica haha

Svakako djordjevic ima da nas iznenadi i npr ostavi micica posto smo se svi slozili da za njega nema mesta xdd

iznenadi nas da micic ostane i igra cetvorku umesto bircevica. :D

добро, ми нагађамо пошто немамо појма како је на тренинзима. тако и овај Capt'n Halfbrow нешто кења против штимца, а смем да се кладим да је на припремама 1,5 бољи играч него у бешикташу.

у сваком случају, увек је проблем кад немаш природне играче на некој позицији. није исто четворка и кец, али сетимо се како смо пропали за два дана код дуде кад су му повреде сјебале све плејеве. са друге стране, проблем на четворци тешко да ће и мачван да реши, а камоли бирча.

otkud ti truc nisi bio odavno

macvan je imao 1 iz geografije

retko glup lik, cak mu je i keva glupa, stavljala ga da spava na ledja kad je bio beba, zato ima taj glupi potiljak ko pegla, sav je glup

ja mislim da je macvan najplemenitiji u celoj ekipi srbije, bas su dosta odradili humanitarnih dogadjaja on i njegova zena Ana Macvan
http://www.macvanmilan.com/wp-content/uploads/2014/12/life_007.jpg

dobro, jeste plemenit i remenit

http://www.kurir.rs/sport/kosarka/2896751/sok-za-srbiju-raduljica-ne-ide-na-evrobasket
ode jedan.
ovi nasi ce pomreti do pocetka prvenstva.
ili mu rekli da je bolje da ispadne da se povredio nego da ga odjebu.

Испаде да сам избаксузирао Радуљицу...

Jebes mi mater ako se radulja stvarno toliko povredio. Kao sto sam mislio da je stefan markovic u dogovoru sa djordjevicem otisao u penziju tako mi i ova povreda deluje kao "povreda" jer nije znao koga da ne vodi. Bobi je bobi, kuzma i stime imali useravacke sezone a radulja ima stare zasluge pa je bilo radulja brate glupo je da te ne vodim nema smisla da ovi(pogotovo bobi) budu pre tebe aj ti se kao povredis i to je to ionako si u kini dok to tamo pocne kao bices fit

Svakako bolje ovako nego da ga precrta pa da krene drvlje i kamenje a kojeg god da je precrtao neki bi mislili da je pogresio jbg a bukvalno sva cetvrorica zasluzuju da idu na ep

Što misliš da je Stefan Marković u dogovoru s Đorđevićem otišao u penziju?