Prijava

Сало уз Дудин и Жоцов благослов осваја ЕП-а, упамтите овај пост пичке.

https://image.ibb.co/hfRD0m/Screen_Shot_2017_10_20_at_06_08_33.png

Šta je bre ovo?

EDIT: Đorđevićev (širi) spisak igrača za kvalifikacije za svetsko

simonovic je i dalje aktuelan

ко ли је Горан Хускић

U drugoj ligi Španije je igrao prethodnih godina, mislim da je još uvek tamo

Sava lesic hahahhahaha ima nade i za mene jos

Koje će ludilo biti ove kvalifikacije.

OVO JE VELIKI UDARAC ZA NAŠU KOŠARKU OD KOJE ĆEMO SE TEŠKO OPORAVITI
http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2017&mm=11&dd=06&nav_id=1322267

Био је велики чоек.

nije mu losa ova fora.dolaze mladji, ja se oprastam.
a da ne umre njih 10ak pred svako prvenstvo nikada ne bi igrao.
ovako stimara dobar lik misli na buducnost.
moram priznati da ce mi nedostajati da ga gledam kako se batrga na klupi.

Vladimir Stimac: "Hvala svima na lepim porukama, radio sam sve za zemlju taj grb, dres i himnu. Za uzvrat sam samo hteo da vidim srecu i ponos ljudi na nas i nasa dela, docek na balkonu je nesto sto bih pozelo svakom sportisti. Jer kako kazu mi Srbi smo nebeski narod. Oprostio se jesam, ali ne znaci da necu biti sa njima da ih podrzim u svakom trenutku. Mozda dodam peskir ili ponesem vodu.. Sto da ne, oni to sve zasluzuju i vise od toga..
Srbija iznad svega!"

A carina je stime nemojte jebati

Vrhunsko mitkovanje u komentarima na b92

Ladno sam sanjao Pseta sinoć ahhaha.

Kao negde sam u nekom restoranu a neko od mojih zna Pseta a on tu pored restorana popravlja neku belu ladu nivu al noviji model aahhaha on je mehaničar, popravlja nekom čoveku. Pammu bedara sto sam ja naisao pa se hvali kako ima neki telefon a kum mu kaze ne lazi imas krš neki hahahhaha. Posle ja rucam a kroz prozor gledam pseta kako popravlja onim ljudima ladu i zao mi ga bilo. Xd

Inače Štime nije trebao da pominje ono dodavanje peškira i te fore, prejak je lik da se upušta u te ironične prozivke. Al očigledno da mu je smetalo to ovih godina jbg.

Odlican san ahahah

To je tvoja podsvesna želja da budeš uspešniji od pseta i da mu vratiš za svaku nipodaštavajuću reč koju ti je uputio ovde

Interesantan sastav imamo

Kao tamiš - vršac, tako mi otprilike izgleda ovo, pogledao dva minuta ukupno i dosta mi je, posle 5 minuta igre rezultat 7:0 haha