Prijava

плус цирбес закуца Бобију у лице тако нешто

То куцање видех СК објавио, нисам гледао, не знам појма какво је.

I ja sam cuo da je bilo to neko kucanje al nisam siguran kakvo je

Usro ga ko majmuna eto kakvo je

3min pre toga bobi popio rampu na obrucu jebem ti sve digli mi pritisak juce bio sam crven ko paprika

Na rts1 igramo protiv Grka. Kval za SP.

Dobre ekipe na obe strane, Grci ko zemlja, nama Bjelica, Jović, Bogdanović.

I Kalinić, Lučić, Nedović. Biće ovo dobra tekma, stolice da lete.

Bogdanovic solidan za sad...5-15 sut, masala...

A njih sere jebem im maiku makedonsku.

Vidim već krenuli komenteri po portalima domaćim a la "Sa ovakvom igrom/ovakvim igračima bolje i da ne idemo" i već vidim i već vidim maltene te iste ovako period dogodine sa komentarima "PONOS NAŠI DIKE NAŠE; JEDINI UZ ĐOKOVIĆA IZ VATERPOLISTE TO SMO MI BRE SRBIJA ZEMLJA KOŠARKE BREEEEE!!!!"

Daj bre mi ovde kmečimo što smo bez Jokića, Teodosića, Marjanovića, Mačvana izgubili od grka kojima šta samo Atetokunbo ne igra

A Bugari što sjebaše Francuze?

Izrael izgubio od nekih govnjara, tako da nam je to treće mesto u grupi za sada sigurno.

Od gruzijaca, koji su za sad na 4. mestu

izgubili od grka kojima šta samo Atetokunbo ne igra

pa ako oduzmeš joksona djanis sam bolji od cele grčke i srpske reprezentacije zajedno jbg

Pa ironican je bio brt

Nisam primetio praštajte

лептијебем ако упадну у неку групу што се игра у шенжену/гванџоу има да буде домаћи терен доћи ће свих шеснес иљада срба да урлају јебем нам мајку

odigrali smo slabo.desava se.
nedovic ce meni biti uvek top plejer.principijalan do kraja.citav zivot ulece u reket ko muva bez glave,pa ako udje usla je.

Haha dobiše izraelci njemce, koja smejurija, ne zna se ko je bedniji

Vodi nemačka 7 razlike minut pre kraja, pre toga gubili 20 razlike na poluvremenu, šruder maši dva bacanja na -1, lagano ćemo izduvati