Prijava

Nisam siguran dal pink i dalje pušta znam da je bilo na pink femili.
Ja skidam sa neta.

Trebalo bi da pušta Pink, ja sam skoro tu gledao. Skoro završio skroz, baš mi krivo zbog Gasa.

Sve sam očekivao al ovakav kraj polusezone ne

Evo skidam ovu poslednju epizodu, serija razbiva!

Joj, samo da prođu ispiti, da napokon počnem gledat'

Poceo sam da gledam petu sezonu. Jel to poslednja?

Trenutno da, al valjda će biti još, ko zna.

Znam da je trenutno, ali sam od negde procitao da je poslednja uopste.

Pa i meni tako deluje, previše bi isforsirali da snimaju i šestu.

Zna li ko ide li još epizoda ili je ova poslednja? Vid'o sam na TV-linksu da nema više onih najava datuma i naziva epizoda, pa rek'o da vidim da li je to kraj. Ako jeste, žešće vnugo. Ipak nađoh. Nastavak tek posle smaka sveta! O jebem ti smarače.

kraj je polusezone ovu poslednju sezonu su podelili na 2 dela (nešto oko para jebem li ga zbog čega)
Zadnjih 8 epizoda će biti sledeće godine

Kad sam ovo video u seriji izleteo mi je smoki iz usta kako sam počeo da se smejem, valjda zato što je bilo baš neočekivano :)
http://www.youtube.com/watch?v=wugY6HNLOCo

letos sam u dahu odgledao sve epizode snimljene...sta reci,nego pregenijalna serija

Ja sam sad ugrabila vremena, na drugoj sam sezoni, malo je spora radnja, ali savršeno odgovara seriji, jako dobra serija, kažu mi da je mnogo dinamičnije u trećoj sezoni.Jedva čekam da stignem dotle. Glumci su veoma dobri. Inače, da li će neko ubiti onu njegovu smaračku ženu, sa sve onim stomakom, padam u neopisivu želju da je gurnem niz stepenice.

Хенк гине на крају треће.

Ja samo došao da kažem da mi je bezze serija, ako već nisam to rekao u ove dvije strane teme.

A daaaj, ovo nisam morala da čujem! On mi je baš kul.

PA KRETENU, ŠTO JOJ GOVORIŠ!!!!