Prijava

Igra li ko? Na kojim serverima? Kako igrate? Omiljena klasa? Itd...

Inače, oni koji bi hteli da igraju, mogu, ako imaju Steam, da ga skinu potpuno besplatno sa njihovog oficijelnog sajta.

A ako nemate Steam i njega možete skinuti besplatno, sa njihovog oficijelnog sajta. I onda samo napravite akaunt.

http://www.hlscene.ch/wp-content/uploads/2011/04/team-fortress-2-wallpapers_20894_2560x1600.jpg

Imam Steam, a nisam znao da je besplatno. Mada mi se čini da je igra sranje.

Upravo tako. Čini ti se. :)

Haha, pa dobro, probao sam sam da igram. Isto ko kanter, samo malo drugačije.

A o čemu se radi u igrici?
Pucačina?
Iz prvog, trećeg lica?
Gledao sam onaj klip kad predstavljaju klase, sa doktorom. Dobra fora :)

Igra je first person shooter. Imaš 9 klasa i svaka klasa specijalizuje nešto. Od tih 9 klasa, 3 su ofanzivne, 3 defanzivne i 3 support klase.

Ofanzivne:

Scout (najbrži od svih i najagilniji, ali nije izdržljiv)
Soldier (naoružan sa RPGjem. Izdržljiv, ali spor)
Pyro (sa plamenim bacačem. Protivnik trpi dodatnu štetu od toga što gori)

Defanzivne:

Demoman (ima bacačem granata i sa minobacačem. Minobacač izacuje mine koje se aktiviraju daljinski)
Heavy weapons guy (sa ručnim topom. Užasno spor, ali veoma izdržljiv)
Engineer (može da napravi stacionarne topove koji čuvaju neki deo, dispenzere za municiju i teleportere)

Support:

Medic (očigledno, lečiš svoje teammate-ove)
Sniper (sediš na jednom mestu i rokaš iz snajpera)
Spy (može da se prerušava u neprijateljske klase, može da bude nevidljiv i može da stavlja sappere na građevine od inžinjera da bi ih uništio. klanje s leđa = 1 hit kill)

Sniper (sediš na jednom mestu i rokaš iz snajpera)
Spy (može da se prerušava u neprijateljske klase, može da bude nevidljiv i može da stavlja sappere na građevine od inžinjera da bi ih uništio. klanje s leđa = 1 hit kill)

Ova dva mi se najviše sviđaju, koliko zauzima igrica?

Uh! Mnogo!
To ću sutra, preko sutra da skinem! Ako nađem prostora na hardu :)

Igrica je super. Ne'š se pokajati. :)

Од модова има само тим детмеч, или још нешто? Је л' има ЦТФ?

Ja po serverima nalazim KOTH, CP i PL. CTF nalazim retko i kad nađem stalno se igra 2fort. Mada ima filter za servere da izdvoji samo CTF.

9,5 gb? mLogo je to kume...

Kad imaš 500 GB memorije kao ja i ne primetiš da je zauzeo tolilko. lololo

Loki igra tf2 tako da ću i ja.

E, nije loša igra. Sviđa mi se relativno. Igrao sam možda sat, sat i po. Za to vreme, omiljeni su mi onaj Heavy, onda Spy i počeo sam sa onim Engineerom. Nije dosadna, bar toliko koliko sam ja igrao. :)

Mene je malo smorila s' obzirom na to da sam igrao 22 sata u poslednjih 3 dana.

Heavy jebe! Moramo da se okupimo svi na jednom serveru i da cepamo zajedno!

Jebem li ga, ja sam igrao na dva servera. Namestim na latency <100 i nađem neki bugarski, ali sam primetio da ima i dosta Srba.

E kako izgubismo onaj skrinšat de smo ubili lika zajedno Šokere. Kako bi sad legao na ovu temu.