Prijava

Izvinjavam se zbog sveoje nesmotrene greške.
Sada je ispravljeno.Oxe, ako si napravio svoj poster, napravi i ovaj drugi. :((
Sorry!

Каћемо опет? Ајмо одмах! :поскакује од ишчекивања:

:обиграва поскакујући:

E taj je već dobar :)))

e, povlacim izjavu sa prosle strane :) ovaj je dobar

Ovako, da prodiskutujemo dok ne dođe sledeći zadatak:

to za tri slike i po jedan poster- može

2. Zbog nesmotrenosti pri brojanju glasova, sumnjama u nameštanje sa naše i vaše strane, u sledećem krugu neće biti glasanja.
Ja bih da napravimo komisiju koja će za sada biti od dva člana: mylyce i urrada.
Urrad nije član mod tima, a kompetentan je što se postera tiče, mylyca je inače na mod timu najzaduženija ;)) za postere. Njih dvoje bi bili korektni.

Može?

Kad se vrati črča, biće i ona tu.

Urrade, ti slobodno prihvati funkciju, ostali- izjasnite se, ja mislim da je jednostavnije tako, a da će njih dvoje biti korektni.

ja mislim da ce jos vise da vas optuzuju za namjestanje ako budete isli bez glasanja. ovako mozete da kazete glasovi su tu, prebrojte, to vam je to....
meni je svejedno, ovo je dobra zajebancija sto je najvaznije, ostalo kako god :)

E, povlačim one sumnje, ali ne povlačim to što sam rekla da je Pavletov i Kaizenov poster dobar. Nemo ukineš glasnje. Please! Edit: Slažem se sa sedplasom.

Znaš šta, mi stvarno imamo gomilu posla, nameštanja ima, ako se ne sećate, i sa druge strane. A insistiram s razlogom na tome da jedan od ''birača'' ne bude član mod tima. Urrada biram, zato što je među najaktivnijim članovima na posterima, inače jedva da znam ko je čovek. ;) A i, zar nije stvarno najvažnije da se dobro zezamo?

Opet moj ukus za postere je diskutabilan, pošto mi se čini da sam 2 i 3 boda dao onima za koje niko drugi nije glasao.

Zato je tu i mylyca. Dogovaraćete se. Svačiji ukus je diskutabilan, i jeste poenta u tome da ne bude ''samo po mom''.;))

Jedva čekam još da se zezamo. Imaj u vidu da sam i ja aktivna na posterima, samo retko komentarišem :)))
http://www.netsrbija.net/slike/garfild5.jpg

Čestitam pobedniku.

Nemojte bre glasanje da ukidate...

Ili da posteri budu pročišćeni pa numerisani kao što je bio slučaj kada je Cara uređivao Konjkurs za najglupši poster.

E moradoh se ulogovati zbog ovoga. Igramo se i demokratski glasamo, a ne da 2-3 čovjeka biraju. Zajebi to. Neka bude sve kako već jest, mod nakon 24 sata stavi da se krene glasati, nakon još 24, zaključa temu. A ako je problem da se broji, pa može neko od autora da broji, pa pošalje na PVT modu i ovaj to objavi.

Samo da se uvede pravilo da ljudi kad glasaju linkuju autor poster1, poster2, poster3, da bude manje konfuzno, a i preglednije.

Čekam da urrad da svoj odgovor. Neka za sad bude tako, u drugom konkursu, u sledećem možda proširimo i žiri.
I, molim vas, ljud, budite svesni da je OVO SAMO ZEZANJE!
Ne igrate u tatkovo imanje, igrate radi igre. :)

OVO SAMO ZEZANJE!

Pa šta će nam žiri onda?

Ja više volim ovakav konkurs i mnogo mi se više sviđa. Izdvojila sam par najkvalitetnijih postera ovde, ne po mom ukusu nego uopšteno gledano i mogu reći da bi bilo lepo kada bi se tih par kvalitetnijih napravilo i pušteno na glasanje.

Koji moj da ih prave? Pobijedili su, čestitamo :D To im je dosta :D

Vučice, sa onakvom slikom ni Pikaso ne bi napravio dobar poster, ali tako i treba, ne tamo neka laka slika :)