Prijava

Čovek koji je spasao Španiju od komunizma, Staljinomarionetizma a samim tim i masovnog izginuća za smrdljivog Gruzina u Drugom svetskom ratu.

A zatim i pružio utočište Paveliću, Maksu Luburiću i ostalim dobrotvorima našega naroda. "Olololo".

A zatim i pružio utočište Paveliću, Maksu Luburiću i ostalim dobrotvorima našega naroda. "Olololo".

Pa normalno, šta si očekivao?

Očekivao? Ništa baš, šta ću očekivati... samo da ne proslavljate takve idiote! Bolje metnite Tompsona što kolje Srbe, ako već niste.

Озбиљно, шта је сад ту чудно? Франко је био велики католик, постоји прича да није хтео да узврати Хитлеру и Мусолинију помоћ у 2. Св. Рату само из разлога што су Немци напали католичку Пољску. Тако, да нормално је да ће такав један задрти католик да помогне Павелићу, који је и сам био Степинчев човек. Благо тим Хрватима, кад увек има неко нормалан, квалитетан и јак да им изађе у сусрет, и кад не мора нико да им сервира причу да ће сутра да их бране "православна браћа" Грци, које и Циганима зову, или недобог Руси, народ познат по аутодеструкцији. Пу, пу, далеко било, даље с Русима од мене.

Doći će Rusi, kad im bude trebalo topovsko meso.

Slušaj, niko ne spori Frankovu odanost katolicizmu- naprotiv. Meni je nejasno kako to inače ijedan Srbin može da ga spominje u kontekstu: "spasao je nekoga od nečega" a ne u kontekstu :"govno, smrad, ustaško govno i smrad".
Ima ona definicija: "Srbin nacista- pozitiv, ciganin nacista-komparativ, jevrej nacista-superlativ" ili tako nešto...Meni se čini da Jevreji imaju veće pravo da budu nacisti od nas jer imaju žešću državu i tradiciju , čak i ganciji mogu da se pozovu na veliku Indiju i 1.000.000.000. Indijaca, a Srbin nacista je nešto baš besmisleno- oksimoron. To jest, i sam pojam "nacizam" je nešto samo po sebi uvredljivo za mali srpski narod. Te je i stoga veličanje nacizma ovde kod nas besmisleno. Cela vam je tema njesra.

Ova tema nije ovde da veliča nacizam ili fašizam ili bilo šta, nego samo da se sluša muzika. Do sad niko nije potezao raspravu dok ti nisi došao. Aj sad ćao.

spasao je nekoga od nečega

Spasao je španski narod i uspeo da ga zadrži neutralnim i poštedi ga bespotrebnog izginuća u Drugom svetskom ratu, što našim mamlazima nije uspel, zahvaljujući našoj braći Rusima i saveznicima Englezima trulim degenerisanim. Na to sam mislio, ne znam otkud ti Pavelić i ostali kad ih niko nije pominjao. Kad me već vučeš za jezik, zna se da su ruski smradovi Hrvatima uvaljivali rakete i avione devedesetih da nas rokaju.

Ova tema nije ovde da veliča nacizam ili fašizam ili bilo šta, nego samo da se sluša muzika. Do sad niko nije potezao raspravu dok ti nisi došao. Aj sad ćao.

Vidi ga Romeo, malopre sam ga uvredio, pa mi se sad sveti. Ololo.

Мачкеру, лепо је Чак рекао да је тема отворена за музику, не за расправу. Ни нама десно оријентисанима није јасно како неко може да велича Тита, из истих разлога које си ти поменуо горе, дакле "говно, смрад, усташко говно и смрад". Али нећемо о томе на овој теми, јбг.

Vidi ga Romeo, malopre sam ga uvredio, pa mi se sad sveti. Ololo.

Nisam ja Romeo, omašio si čoveka. I lepo ti Dankan kaže, ni ja ne mogu da veličam Tita jer je govno, kao i ceo taj režim, počev od onih debila što su nas ujedinili 1921.

Hahaha, dobro brate Dankane, mir! Mi pustamo vas, vi pustite nas...i bratska ljubav vlada širom Evrope! Ololo :)

ЛА РЕВОЛУЦЈОНЕ Е КАМ ИЛ ВЕНТО!!!!!!111111

gamby

ЛА РЕВОЛУЦЈОНЕ Е КАМ ИЛ ВЕНТО!!!!!!111111

+ Брат Данкан!

http://www.youtube.com/watch?v=EELj_0nXy5w
KRALJU DMITRE ZVONIMIRE, KROZ PLANINE ODJEKUJU KRICI
OOOOOOOOOOOOO U TAMNICI TVOJI SU VOJNICI

ENGLISH SUBTITLE LOLOLOLO
KING DMITAR ZVONIMIR,THROUGH THE MOUNTAINS CRIES ARE EHOING OOOOOOO
IN DUNGEONS ARE YOUR SOLDIERS

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHHA TRANSFER NA KUB

ХАХАХА АНТИФА!

ГЕГЕН ХИППИЕС!!!111