Prijava

Igre u kojima imaš potpunu slobodu kretanja!

Najčešće su RPG karaktera, ali ih ima i akcionih poput GTA serijala!

Da li ih volite?
Zašto?
Koju ste igrali?
Koju biste preporučili?

Omiljeni žanr!
Počeo sa gta i onda i nastavio sa proizvodima rockstara i drugih kompanija(Buli,Sejnts row,tru krajm nju jork citi,godfather,mafia...)
Nisam neki fan rpgeva al planiram da budem.

Nisam neki fan rpgeva al planiram da budem.

lol

Ja bih preporučio "Just cause 2", igrica nema maltene nikakvu priču! Ali svet je fantastičan!
Znači sve je odlično odrađeno, od brodova do aviona!
Inače mrzim u GTA igricama da lutam bez cilja, mislim može to da posluži kao ubijanje vremena, da skratiš nekih pola sata i tako, ali nikad kao prava zabava!
Za "Just cause 2" samo skineš Save fajl od 100%, i imaš zabavu za bar 6-7 sati!
I posle kad god treba da ubiješ vreme :)

Trebalo mi je 10-ak pokušaja da provalim kako se sleće sa avionom!!!

Кол'ко је захтјевна та игрица? Мени је досадно :)

Мени је Свети Андрија омиљена игра, а остале сам слабо играо, играо сам Мафију, која није права кутија песка (што ми се ич не свиђа), играо сам Лице с ожиљком, та игра ЈЕБЕ. Играо сам и Кума, 2 је релативно подношљива али је кетз убитачно лош.

OPERATING SYSTEM:
Microsoft Windows Vista (Windows XP is unsupported)
DIRECTX:
Microsoft DirectX 10
CPU:
Dual-core CPU with SSE3 (Athlon 64 X2 4200 / Pentium D 3GHz)
RAM:
2GB system Memory
GRAPHICS:
DX10 compatible graphics card with 256 MB of memory
(Nvidia GeForce 8800 series/ ATI Radeon HD 2600 Pro)
SOUND:
100% DirectX 10 compatible sound card
DVD-ROM:
Quad-speed (4x) DVD-ROM drive
HARD DRIVE:
10GB of free drive space
INPUT DEVICES:
Keyboard and Mouse.

Ako ti je za utehu, ni ja ne bih mogao da pokrenem na svom kompu :)
Ja sam igrao kod brata :D

lol

I ja tebi.
Nego jel ima neki fazon da se igra just cause 2 na xp?

GTA San Andreas sam prešao sto puta , četvorka mi se nešto naročito ne sviđa i ako je grafika mnogo bolja nešto mi se trese jebena kamerea kad vozim kola..

Verbalni, to ti je "drunk camera", nešto tako. Probaj da nađeš krek ili peč. Mada GTA 4 jebe dosta dok se instalira i sredi (ako je pirat). Ja sam igrao GTA 4 i GTA EFLC na Steamu. I svideo mi se dosta, jedino što je relativno kratko...
Inače Mafia 2 mi je omiljena igra na tu foru.

Мени је Мафија 2 кратка, прекратка, а није права песак-кутија. Ал' свеједно игра је много добро урађени. Браво за Чехе.

To je sranje kod novih takvih igrica. Urade je da jebe kevu, al' zato je obrneš za 3 dana.
Ja sam GTA 4 obrnuo za 21 sat. Dok, npr. San Andreas moraš da igraš po mesec dana, bre! Jebeš ga.

Ja čuo da je Red Dead Redemption odlična.
Sutra, tj. danas je kupujem za xbox.

Neki vestern kao. Izgleda fino, al' nema za koNp, kol'ko sam ja video.

Ja bih preporučio "Just cause 2", igrica nema maltene nikakvu priču! Ali svet je fantastičan!

Истина. Јесте да је игрица нереална у пичку материну, али је интересантна за зезање.

А Mount and Blade? Колико сам био навучен на њу тек кад се појавила. Даноноћно играње, као клинци кад тек добију комп па им све занимљиво. Сад је мало играм, више испробавам модуле, мада је и даље јако заразна. Иначе играм само онај стари, ове експанзије су го курац (Серем, имам говно лап па могу само стари да ђирам).

Skidam Just Cause 2. Ako ste me zajebali....

А Mount and Blade? Колико сам био навучен на њу тек кад се појавила. Даноноћно играње, као клинци кад тек добију комп па им све занимљиво. Сад је мало играм, више испробавам модуле, мада је и даље јако заразна. Иначе играм само онај стари, ове експанзије су го курац (Серем, имам говно лап па могу само стари да ђирам).

Ја сам то игро пар дана и баталио. Досадило ми.

Elder Scrolls i Gothic serijali(debela prednost Bethesdinom Elderu) su najbolje što sam ikada igrao na tu temu. Oblivion mi je za tri klase bolji od svakog RPG-a koji sam igrao(pritom se nikad nisam bavio Fallout serijalom, pa ne znam kako izgleda), Assassin's creedovi ne postavljaju veliko ograničenje u kretanju kroz grad, ali te koncept igre zato previše usmerava, pa svačije igranje izgleda prilično identično. Witcher je u ovome napredniji od Assassina, ali se i u njemu oseća prevelika linearnost za moj ukus(mogućnost skoka samo kad razvoj priče zahteva da skočiš i slično), čak i pored ove nove mode grananja priče shodno odlukama igrača radi postizanja raznovrsnosti. Mada, moram da priznam da je u Vičeru grananje dobro odrađeno. Kad pomenuh grananje, moram da dodam da mi je ubedljivo omiljeni žanr ikada interaktvni film, iako su igre tog žanra jako retke. Izašlo je samo tri vredne pomena. Fahrenheit(Quantic Dream, 2005) za PC, zatim Alan Wake(Microsoft Studios, 2010) kao ekskluziva za Xbox360 i Heavy rain(Quantic Dream, 2010) kao ekskluziva za Sony Playstation 3. One ne daju slobodu u ovom obliku o kom se govori, već u vidu samostalnog kreiranja daljeg toka priče. Prvom sam bio oduševljen dovoljno da je završim nekoliko puta, druga nije dostigla njen nivo, ali je svejedno druga druga najbolja koju sam igrao, dok od februara 2010. žalim što nemam soni, jer osećam da je Heavy Rain ubedljivo pomerio granice. Sudeći po Fahrenheitu, Quantic Dream će biti suvereni gospodar u ovom žanru, kad se razvije više.
Malo sam oftopikovao možda, ali ne mogu da pričam o igrama, a da ove ne pomenem :)