Prijava

Ko ide na Boru Boru?
Za mene je ono raj.

Buč iz Palp Fikšna ide na Bora Boru.

Nisam, ali bih stvarno voleo. Čuo sam da je prelepo. Kad prodje ovaj kovid. Za sada jedino mogu na Rarotongu bez karantina :)

Ako je za tebe gadjanje Turaka snajperom kršenje zakona, ok.

Ne pravi se nevešt. Ispadaš debilast. OK?

Ako si učestvovao u nekom sukobu, a hoces da emigriras u neku zemlju vlasti te zemlje bi htele da znaju taj podatak (možda vučeš neke traume, možda planiraš to da nastaviš sa njihove teritroije, možda te traže jer si malo klao, možda neko hoce da dođe tebe da prikolje), a ako uđeš ilegalno, uskraćuješ ih za neke vitalne informacije, pa lol normalno da će da te apse.

Kršenje zakona je pokušaj nelegalnog ulaska u zemlju. Ako si pokušao da uđeš ilegalnoi na brodu sa bananama, nemaš na šta da se žališ ako ti nabiju pendrek u dupe dok ne propevas iz koje si se pripizdine dovukao.

Eto objašnjeno za debile, kad se već praviš debi.

Hoće da nas polarizuju, dušmani.

Sarajevo, Sarajevo, đe je moj raja? Nije bitno koje si vere i nacionalnosti nego kakav si čovek.
To je ta spika.

Negde u ovom trenutku australska pogranična policija pendreči nekog bliskoistočnog iliegalnog migranta.
A meni je toplo oko srca.

Haha, dobar ti avatar xd
Šalu na stranu, toliko se ne razumeš u štivo da je to zabrinjavajuće, pogotovo za nekoga ko daje sebi za pravo da deli besplatne savete na temu.
Ja u krajnjoj liniji razumem kad tebi kroz Srbiju prodefiluje Hadži-Jusuf Kara-Mustafa i njegova ekipica, nisi nikad video uživo čoveka iz tih krajeva, tvoj narod je bio pod otomanskom čizmom vekovima i što je najvažnije - šta mu je Srbija kriva za to što je on izbeglica? Ne, krive su zapadne imperije i ratovi eksploatacije vodjeni od strane vojnih alijansi kojima pripada i Australija. A u Australiji ima gomila ljudi iz tih krajeva koji su veoma ugledni članovi društva i u stanju da potpomognu asimilaciju, naravno nakon nekoliko neophodnih testova pogodnosti.
E sad, ako je tvoja politika prema izbeglicama iz tog konflikta ta da treba da se bacaju u more i pendreče na mrtvo, da si ti u stanju da na neki način rafinišeš zadovoljatvo iz tog procesa, zapitaj se na koje istorijske figure ličiš? Da li je takav odnos prema ljudima deo srpskog etičkog koda kroz istoriju? Da li je bliži nečemu što bi uradio američki, britanski, nemački ili ne dao ti bog belgijski imperijalista?
Preporučio bih ti da popiješ čašu toplog mleka, ušuškaš se negde udobno i pročitaš o bezuslovnoj ljubavi od Patrijarha Pavla, pa se javi kad završiš da ti kažem šta sledeće da uzmeš. Do kraja nedelje ima čovek da postaneš, a ne Šešelj za sirotinju.

Pucas od arogancije a pises gluposti i blamiras se brt

Obrazloži.
Čovek napiše da sam primitivan jer smatram da je pogrešno da se živi ljudi pendreče i bacaju u more samo zato što nisu pravoslavci ili u najmanju ruku hrišćani iz neke druge sekte. I onda sam ja arogantan?

A u Australiji ima gomila ljudi iz tih krajeva koji su veoma ugledni članovi društva i u stanju da potpomognu asimilaciju

Pa čekaj, jesu Oziji nacoši ili multi kulti, arapi su im ugledni članovi društva? Odluči se, jebo ga dan.

Ma jake izbeglice do moga. Priznajem Sirice i Iračane iz delova gde je bio/jeste ISIS. Ostalo sve ekonomski migranti-u prevodu ili stani u red, predaj papire lepo i budi spreman da postoju mugućnost da te odjebu, ili pendrek.

Ugledni članovi nego šta, ali ipak drugorazredni gradjani.
Druže - Sirijci i Iračani barem imaju državu. Kurde kara ko stigne. A ni jedan teroristički napad na teritoriji zapada nisu izveli Kurdi.

Ugledni članovi nego šta, ali ipak drugorazredni gradjani.

LMAO

Kurde kara ko stigne

Boli me kurac, a realno bi trebao i vas. Ali vi ste jednom novinarčiću sumnivih kvalifikacija dali mesto univerzitetskog profesora u prestonici zato što je proveo par godina u bajboku.
Pljunuli ste na meritokratiju.

Da nećeš možda ti da nas karaš? XDDDD
E baš simpa.

Jebala vas meritokratija, gde je nestala humanost? Zbog antičke filozofije, razumeš ti to, dnevno se udavi na hiljade ljudi samo u mediteranu, da bi Mister No mogao na miru da ispija frape u kafiću bez nelagodnisti koje izaziva prisustvo nešto krivonosojih od njega? I pita gde je pečat?

Zbog antičke filozofije, razumeš ti to, dnevno se udavi na hiljade ljudi samo u mediteranu

https://i.imgflip.com/oqii0.jpg?a452136

Hahaha curse you Aristotle!

Jebi ga MisterNo, nema leka kad si pizda od čoveka.
A kakve veze ima anitička filozofija sa izbeglicama koje se dave u mediteranu? Ok.
Jel se slažemo da je se evropska kultura i moć zasniva na antičkoj filozofiji, kroz Rimsko carstvo, zatim integrisanjem hrišćanstva u evropske kolonijalne imperije, koje su pak metamorfozirale u SAD imperiju i NATO? Time se zapad stalno busa u grudi, zar ne?
I šta je rezultat? Vodjeni soptvenom samouzvišenosti koju im daje pogled s tog pijedestala pravednosti i superiorne etike i kulture, poklonici ove zastarele i dokazano pogrešne filozofije, okorele u dogmi i uvučend do pertli u sopstvenu bulju - bukvalno siluju, kolju, pljačkaju, porobljavaju i uništavaju na ovaj ili onaj način ostatak sveta, sve vreme im trljajući u nos kako Evropljani to znaju bolje. E onda kad ti ljudi kažu os dobro jebo ga ja, sjebali ste sve što ste mogli, ako ne možeš da ih pobediš pridruži im se, oni su ipak andjeoski nad-narod, evo čast bi nam bila i vecee da vam čistimo - dočeka ih MisterNo sa pendrekom i osmehom na usnama, osakati ih od batina i baci u more.
Jel sad jasno kakve veze ima?

ušuškaš se negde udobno i pročitaš o bezuslovnoj ljubavi od Patrijarha Pavla

pročitaš o bezuslovnoj ljubavi od Patrijarha Pavla

bezuslovnoj ljubavi

Patrijarh Pavle:

"Prirodne granice Srbije su Rt dobre nade na jugu, Severno ledeno more na sjeveru, ostrvo Hokaido na istoku i Misisipi na zapadu. Sve manje od ovoga je potpuno neprihvatljivo i puške naše vojske neće utihnuti dok se ovaj sveti cilj ne ostvari." (u pismu Butrosu Butrosu Galiju, 1991.)

"Sekularnost je bajka, priča za malu decu, kojom Satana želi srpskom narodu na mala vrata da poturi ateizam i komunizam. To se ne sme dozvoliti. U svakoj učionici u svakoj školi treba da budu slike vladike Nikolaja Velimirovića i moje malenkosti, jer mislim da sam svojim delovanjem veoma zadužio ovaj narod." (U Božićnoj poslanici 1995.)

"Nije pristojno to što danas može da se vidi na svakom koraku, da žene sa muškarcima zajedno stoje u crkvi. Treba da se zna da je muškarcima mesto na desnoj strani, ženama na levoj, ali još bi bolje bilo da se za njih napravi onaj tor kao što imaju muslimani u džamijama, da se zna ko je napravljen po slici Božijoj a ko se pojavio naknadno." ("Da nam budu jasnija neka pitanja naše vere", Beograd, 1998.)

"Ne priliči ženi da nosi pantalone, niti kratku suknju. Žena mora da bude pokrivena od glave do pete, da se u muškarcima ne bi javljale bludne misli. Muslimani greše u mnogo čemu, ali to su dobro rešili." ("Da nam budu jasnija neka pitanja naše vere", Beograd, 1998.)

"Ravnopravnost polova je zlo kojim Satana pokušava srpskom narodu da nametne komunizam, ateizam, zlo i masturbaciju. Molim vas, kakva ravnopravnost može da postoji između muškarca, koji je stvoren po slici Božijoj, i neke tamo žene koja je nastala od njegovog rebra? Nikakva, naravno. Svaki muškarac u svom domu mora da bude gazda i da jasno uspostavi autoritet, sve drugo Bogu nije milo." (Božićna poslanica 2001.)

"Za skoro svako zlo na ovom svetu krive su žene. One hodaju ulicom neprikladno obučene i navode muškarce na bludne misli, zbog kojih oni zanemaruju svoje obaveze i grešno se samozadovoljavaju. Umesto da rađaju djecu, žene biraju radije da idu na posao i nešto kao rade. To ne valja, deco. Zna se ko treba da radi, a ko da kuva ručak." (U Božićnoj poslanici 1999.)

"Za muželožnike, sektaše, narkomane, ateiste, komuniste, rukobludnike i druge neprijatelje srpskog naroda jedan je zakon - ili da se sele ili pod mač" ("Da nam budu jasnija neka pitanja naše vere", Beograd, 1998.)

"Najveća tragedija komunističke okupacije Srbije započete 1945. je što je onemogućeno da se Srbija etnički očisti i postane prava država srpskog naroda" (Intervju NIN-u, 1993.)

"Radovan Karadžić i Ratko Mladić su heroji srpskog naroda." (Intervju RTS, 2002.)

"Kažu da se u Srebrenici desio genocid. Kakva podla laž smišljena da se napakosti srpskom narodu! Otkad se smrt nekih osam hiljada ljudi može zvati genocidom? Pa toliko bude posetilaca na utakmicama Proletera iz Teslića!" (Intervju RTS, 2002.)

"Masturbacija je najveće zlo i direktan put u Pakao! Molim vas, dragi moji, ne dajte ni trenutka slobodnog vremena svojoj deci i vežite im ruke ako treba!" ("Da nam budu jasnija neka pitanja naše vere", Beograd, 1998.)

"Mnogi ljudi se bune zbog takozvanih seksualnih afera u Srpskoj pravoslavnoj crkvi. Ali oni treba da znaju da sveštenici, kao Božji predstavnici na zemlji, imaju imunitet, pa prema tome to nije greh kao što bi bio kad to uradi neki običan čovek." ("Da nam budu jasnija neka pitanja naše vere", Beograd, 1998.)

"Adolf Hitler je u stvari imao neke dobre ideje i nije bio tako loš kako ga predstavljaju." (Intervju CNN-u, 1994.)

"Nauka je đavolja rabota. Njom Satana pokušava da odvrati srpski narod od Boga." ("Da nam budu jasnija neka pitanja naše vere", Beograd, 1998.)

"Muž ima pravo da udari ženu samo pod uslovom da su venčani u crkvi, da je ta vaspitna mera u potpunosti zaslužena i da ne dođe do teže povrede." ("Da nam budu jasnija neka pitanja naše vere", Beograd, 1998.)

Koja gomila retardinja jebote.
Doduše nije ni čudo; otišli svi mi pametni i plemeniti, ostao talog s dna kace.
Kakav narod - takva zemlja.