Prijava

Nego, jel umro još iko nakon Dasti Hila?

Jedan od onih iz slipknota, ali nznm da li je dan ranije ili kasnije.

Ne znam mnogo ljudi koji imaju klasičan bliskoistočni "nož za sečenje bureka nos" ovde.

A za barem 2/3 tamošnje populacije sam Henri Kevil ili barem Džud Lo iz mlađih dana.
Čisto po pitanju facijalne simetrije i "belosti"

Takodje - Sidnej je mnogo gušće naseljen, ima mnogo više poremećenih antivaksera lol, a Oziji su inače nacisti, baš sam završio knjigu “No friend but the mountains” od jednog kurdskog pisca koji je kao izbeglica bio zatvoren na ostrvu Manus, toplo bih ti preporučio kao prozor u mentalitet te nacije.

Znači kreneš ilegalno u neku zemlju, navataju te, ne znaju ni koji si ni šta si, da li si do juče gađao Turke iz snajpera, pravio polanove da se digneš u vazduh ili si zajebo nekog za pare. Bace te u bajbok, logično, a ti onda kmečiš o ljudskim pravima i tragediji.
Čita viša srednja klasa i građanin sveta Čevu, suza suzu stiže, zašto ne otvorene granice već jednom?!

Tebra ako nemaš pasoš ili vizu, ili koji već kurac od papira nemaš miligram mog sažaljenja.
Svaki respekt za vladu Australije.

A šta ima toliko loše u gadjanju Turaka snajperom?
Za svoje zasluge, gospodin je dobio politički azil na NZ i evo sad predaje na univerzitetu u Velingtonu.
Što se tiče uskoumnog komentara o tretmanu izbeglica iz zemalja direktno sjebanih od strane vojne alijanse kojoj tvoja zemlja pripada - to je taj Sloba mentalni sklop i slanje traktorijade na Kosovo.

A za barem 2/3 tamošnje populacije sam Henri Kevil ili barem Džud Lo iz mlađih dana.
Čisto po pitanju facijalne simetrije i "belosti"

Pa i ja sam, barem sam bio dok mi nos nije slomljen na dva mesta, mora da se pitaš zašto lol

Inače simetrična faca ne postoji, najlepši ljudi imaju izuzetno asimetrične face. Šta više - izaziva neki psihološki ŠKK kada bi video simetričnu facu u RL, negde sam to čitao pre xy godina… bila je ona jeziva reklama za PS2 pre dvadesetak godina, ko se seća.

ne znam jeste li primetili da se skoro svaki razgovor poveden na bilo koju temu zavrsi raspravom da li je novi zeland dobar ili ne

My name is Giovanni Giorgio, but everybody calls me Giorgio

Za svoje zasluge, gospodin je dobio politički azil na NZ i evo sad predaje na univerzitetu u Velingtonu.

Koje jebene zasluge?
Kršenje zakona?

čitajući tvoje postove na forumu, ne moram ništa da se pitam

Što se tiče uskoumnog komentara o tretmanu izbeglica iz zemalja direktno sjebanih od strane vojne alijanse kojoj tvoja zemlja pripada - to je taj Sloba mentalni sklop i slanje traktorijade na Kosovo.

https://www.youtube.com/watch?v=2_hIVMrMGcA

Što se jebanja ovaca tiče - seti se da smo najveći izvoznik janjetine i ovčetine na svetu. Razmisli o tome sledeći put dok budeš kusao janjeće kotlete, poyyy

pa nismo valjda tolko propali da i janjetinu uvozimo s novog zelanda jebenog

do jaja je novi zeland, pogotovo za mizantrope poput mene, treba otici negde u tri pizde materine od ostatka sveta, ako ste zeleni left-liberal ko chevu novi zeland je za vas, ako ste quanonovac i trampovac ko trifors moze i slavonski brod, za svakog ponesto

Jel ima u NZ pečenjara kraj puta. Na primer pečenjara "Kod Najdžela", pa kad sedneš pa ti dođe pivce a meso zdravo paslo na čistom vazduhu i pilo glečersku vodu.
Prste da poližeš.

Koje jebene zasluge?
Kršenje zakona?

Ako je za tebe gadjanje Turaka snajperom kršenje zakona, ok.

Sevaste, to što sam spomenuo da je bitan ispravan odnos prema prirodi ne znači ni da sam liberal ni da sam zelen. Zeleni su po meni nešto više na levo od komunista, a ja bih sebe opisao kao centristu, znam da to danas nije kul ali eto, premda se trudim da budem apolitičan, ali u svakom slučaju komunizmu stajem na rep gde stignem. Cenim dobre uslove za privatno preduzetništvo, ali sam svestan loših strana nekontrolisane pohlepe.
Nije sve to kako mali Djokica zamišlja, ili si Tramp ili Hoze Mujica. Hoće da nas polarizuju, dušmani.

I da, zeleni imaju totalno neispravan odnos prema prirodi.

Sina majci iz naručja oteo je Maorin

Manje je wog kurd ako je ubijao woga turčina jel su to te australijanske vrednosti prepičke nasparam škrndelja evrope gde je samo bitno da je turčin ubiven