Prijava

Lupate mnogo ovde, nema veze koćenje mudzosa sa religijom nego zaostale i siromašne nacije to rade, one rade to. Sa povecanjem bdp po glavi stanovnika se smanjuje prirodni prirastaj i te rupcage od zemalja kad napreduju ekonomski smanjice im se i broj dece po porodici. Tkd chill nece vas pojesti muslimani ni kinezi

Samo što bdp ne možeš da povećaš tek tako pod 1, ni za 50 godina. Pod 2, postoji onaj čuveni paradoks da - što je više hrane, to je više gladnih (pokazalo se najbolje na primeru Indije u drugoj polovini 20og veka). Kontrola radjanja ne doprinosi ničemu, jer se deca radjaju i pored kazni i restrikcija (pokazalo se na primeru Kine, gde se u toku par decenija pojavilo nebrojeno mnogo ljudi čiji roditelji nisu platili porez na drugo - treće dete (!) pa su ovi ostali da žive bez matičnog broja, prava glasa i ostalog, kao jeftina radna snaga koja je bez posla ostavila masu ovih drugih Kineza. Zato su to i ukinuli. Konc logori, ratovi i pokolji takodje ne doprinose, jer u Rusiji se npr. daleko najviše dece radjalo u vreme staljina i najgorih mogućih progona, nestašica i gladi. Tako da brate Gambore male su nam šanse. Ne znam koliko putujete i gde se krećete; meni se recimo dogodilo da burazera i mene napadnu dva crnca u metrou bez ikakvog razloga, što nije ništa čudno. Zna se kad ne ideš u metro, zna se u koje delove grada ne zalaziš ako si belac, zna se ko su Čečeni i na šta su spremni. Uostalom zadji malo po Atini i nekom delovima Beča, Londona...Idi za doček NG u Pariz na trg. Jbg. Dolaze besni, bezobzirni, divlji, koji nas mrze, preziru našu kulturu i tradiciju i jebe im se živo da se asimiluju - naštancaće 5-6 dece i smejaće ti se u lice jer se iz tvog džepa plaćaju doprinosi za njih, dok tvojoj deci valjaju neki krš od gudre izmešan sa kafom i mišomorom. https://www.youtube.com/watch?v=QWaWsgBbFsA&ab_channel=Justice

Naravno da je vezano sa parama i hedonizmom. Prisustvovao sam svojevremeno na jednom predavanju zbog preterane populacije, mislim boleo me kurac da idem i nisam imao veze sa tim nego kao neki ortak aj brt da mi praviš društvo... neki holanđanin je jedini rekao istinu. Daj mu struju, telefone, internet, blagodeti modernog sveta i gledaj kako im se smanjuje želja za jebanje. Legne sa ženom u 7 uveče kad se smrači i šta će oni drugo. Dalje, afrika, indija itd imaju problema sa malarijom, još uvek računaju da će im pola dece odneti komarci, žuta groznica itd... a medicina napredovala.

a ti trifors sto verujes da ce svi ljudi ukapirati da je ljubav ono sto je bitno i da cemo se drzati za ruke ili ostale delove tela medjusobno i razumeti da je tvoja patnja ustvari moja patnja i da samo treba da se podigne magla, da svako vidi sve ovo cistom bistrinom, ocima deteta koje ne ume da mrzi, znaj da ako bi se sabrao sa 20 random, ravnopravnih ljudi bey glavnog na jedno mesto i uzeo da sa njima radis nesto zajedno, za jedno mesec dana bi poceo da mrzis trojicu koji nekako nista ne rade a stalno jedu govna svima ili bi bio jedan id njih.

a ti hoces da preneses to na celo drustvo...

Brt ovo je bukvalno dvehiljaditi put gde si promašio 100% onoga o čemu ja pišem, od suštine do margine. Na sreću ništa ni ne očekujem od tebe tako da je u redu samo trudi se da bude manje teksta sledeći put ne da mi se da čitam tolike projekcije

72 godine ja mislim da vidoh da je imao, sunce ti poljubim al se dobro držao

Meni najjače kao pomozite porodici Tufalović koja ima dvanaestoro dece i žive ispod mosta.

Koj si kurac pravio toliku decu i sad da ti drugi pomažu.

Al to je realnost, razmnožavaju se tupavi, ovi što imaju malo mozga se frkišu i imaju 1-2 dece.

Prirodna selekcija je izgubila smisao.

Samo da se podsetim kakva debilcina je Car.

Čopor dece = manje zuba u glavi

Da bre, Lazanski bio starac de facto.
Nikad ne bih rekao.

Fora sa tih jedno - dvoje dece po kući je da ne moraju da se otimaju i bore za bilo šta. Sve im je obezbedjeno, viču im da su spešl na svakih pola sata i od njih se jedino traži da postanu ugledni ljudi tipa sudija, advokat, kardio hirurg...To od prvog dana nije dete već projekat u koji se ulažu novac, vreme, strpljenje i ambicije, vode ga na sportove, sekcije, časove violine i klavira. Ako se projekat ostvari - završiće u depri, ako se ne ostvari i dete kojim slučajem postane vodoinstalater, radnik u pekari ili automehaničar, svi skupa završe u depri.

To je samo kod nekoliko poremecenih roditelja,uopste nije tako inace,lupas ko i obicno.

lazanski ambasador.omg.on sta je znao da radi to je samo da se divi ruskom naoruzanju,

Нек ти знаш ишта осим да сереш иза те тастатуре

Mada smorila je prica o deci,najbolje ih je i ne praviti,koji ce ti kurac.

Свима вам је курац до пода док пишете овдје

kao lazanski strucnjak.zna domet nekih raketa i avioni kolko maha mogu brzo da idu i tako neke stvari