Prijava

neka mu je laka zemlja, mnogo je pridoneo ovom svetu i nedostajaće nam.

немојте заборавити да је био под утицајем мајнд контрола док је био на харварду ваљда мсм да је почело кад је имао око 16 година то

Odao se terorizmu jer ga je pedalirala devojka nakon dva susreta. I brat ga otpustio iz porodičnog biznisa.
Imao 168 IQ. Iako je u tvorza bio dijagnoziran kao šizofreničar insistirao je da je savršeno svestan i zdrav.

Svaki šizofreničar je savršeno svestan i zdrav.
Možda i presavršeno

Dok ne proradi respiridon…

Realno onaj manifesto su suve cinjenice. I Terry A Davis je bio sizofren...

одао се тероризму јер га девојка оставила ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА
да сигурно се због тога одао тероризму
елем брат га је одрукао керовима какав гадд

Misliš BUAHAHAHA

Hajde da vidim šta ovde ko zna o šizi, čisto me zanima.

Niko ništa pouzdano. Čak ni ljudi koji proizvode lekove ne znaju tačno kako i zbog čega uopšte deluju. Zato ne postoji jedna univerzalna terapija, prepisuju ti dok ti ne nadju najdelotvorniju - ali da, rade lekovi, i žive ljudi najnormalnije sa tim, sem što trpi telo.

Una bomber evo ne znam, terorisao zemlju 17 godina iz šume u kojoj je živeo kao Crvenkapina baba, za to vreme usmrtio troje i povredio nešto manje od dvadeset ljudi. Realno slab bilans za jednog teroristu, no shvatio je vrv jednu stvar - da počiniš i zločin najgore vrste, poput brejvika, ljudi bi te zaboravili za dve nedelje. Ovako, što duže ostaješ neuhvatljiv i postojiš kao pretnja, ljudi ti duže i više pridaju značaj, jer nikad se ne zna gde ćeš iduće udariti i da li će eskalirati u nešto daleko većih razmera. Da je znao za Hrista, živeo bi u toj šumi kao starci isposnici, ovako, odbacio je svet koji je omrznuo (jer je ovaj vrv odbacio njega), a nije imao čemu da se okrene. I onda šta će, svetio se. Kukavički dakako, jer je i sam bio kukavica i nije mogao da se suprotstavi bilo kome i bilo čemu. Kao tipa ajhman.

Hajde da vidim šta ovde ko zna o šizi, čisto me zanima.

Ne slušajte Ludog Psihijatra kad upadne da priča kako ga Lanzapin ništa ne radi, radi me bre

Inače Melk iznad sve objasnio pa ne bih da dodajem puno. Mogu npr izvući neki svoj zaključak: Leva hemisfera je onaj deo mozga koji određuje unikatnost, granice, barijere između sebe i svega ostalog. Desna hemisfera je onaj deo koji umu predstavlja sve ostalo, bukvalno čitav svet, svest i podsvest se manifestuju kroz nju. Robert Monroe institut i CIA Hemi Sync odnosno deklasifikovani Gateway projekat odlično sažimaju ovo sve tako da koga zanima više evo vam čitajte pdf https://www.cia.gov/readingroom/docs/CIA-RDP96-00788R001700210016-5.pdf

E sad: Šizofrenija je u esenciji mešanje barijera leve i desne hemisfere koje ne prestaje nakod spavanja/sanjanja, već se nastavlja i u dnevnom režimu i pretapa ovaj lucidni i onaj astralni svet tako da sve postaje povezano jedno sa drugim jer si i ti sam povezan u matičnu ploču kolektiva 100% svog vremena i na neki skoro psihodeličan način se opservacija objekata, ljudi i događaja čini kao da je uzrokovana isključivo tobom i tvojim mislima i ponašanjem (što je apsolutno tačno jer ti si bog - projektor sopstvene realnosti, ali ne smeš to još da znaš ako nisi izgradio fondaciju na kojoj možeš da držiš apsolutan balans inače će sve otići u kurac).

Vesli Vilis najbolji šizofreničar ikada

мислим да је он рело за меркелову никад не би јено ову дебелу тако нешто
рипчина леђендо

Treat Williams, iz filma Kosa.