Na današnji dan umro/la je...

  1. Ode debeli, jbt, odrastalo se uz njegove filmove u tandemu sa Terens Hilom.

  2. Mat Spenser i Terens Hil

    su isti kao

    Pavle Vuisić i Čkalja

  3. lapsus, gledam jebenog Mat Dejmona u "The Rainmaker" :D

  4. Ne stize covjek da udje u Ekspendablese.

  5. Ko je beše postavio ovde da je umro Pirlov sin, još postavio sliku Pirla kako plače lolo

    Pa je posle brisao postove kad je shvatio da je to lažna vest haha

  6. Ne doceka Vidovdana Silvio. Pogledajte njegovu wiki stranicu. Taj je proziveo i uradio za trojicu.

  7. Koji Silvio, Dragišiću?

  8. Bad Spencer pseudonim je njemu.

  9. Franc Ferdinand "umro" na današnji dan.

  10. Nije, Dragišiću, pravo ime mu bješe Carlo Pedersoli.

  11. Hah, ja reko Dragišić insinuira da je Berluskoni umro, gledam Blic, nema

  12. Grofe, mene nije uspio pokolebati, znao sam da je greška i odmah sam morao reagovati, kako bližnji ne bi bili dezinformisani.

  13. Jel to onaj dirigent?

  14. ne, to je The Prof :)))

  15. Jbg, kapiram da ga pominjes. Zbog takvih ti peres picku svoja na svome u Kastel Luksicu, a ja strepim na granici dal cu dobiti hvala lijepa ili dje si krenuo Cedomire :)

  16. bombas
    Nikog vise nije briga sto si iz Srbije, ili barem bilo kog relevantnog za turizam ili generalno na primorju. Ja imam dosta prijatelja ustasa ortodoksnih, idem kad hocu i gde hocu uvek me lepo prime. Kod Tompsona jebenog u kafic isao kad sam bio u Splitu.

    Ajd da ne spamujemo temu više...

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.