GTA(Getea)

  1. DA JEBENO KOJE GOVNO

    И ХЕЛИКОПТЕРЧИЋ И БОМБЕ И ПЕТ СПРАТОВА И СВЕ У ПИЧКУ МАТЕРИНУ

  2. KOJI JE TO NAPAD NA MOZAK I ŽIVCE KRVTIJEBEM

  3. Imatako nesto u GTA SA meni bilo jos teze nego ta misija isto sa hel nesto.

  4. Има још једна мисија, нешто летиш оним авиончићем око моста и мора, не могу се сјетити сад детаља. Углавном, ове летилице су ми јебале оца начисто док сам играо.

  5. Њу модел арми се зове мисија

    http://youtu.be/tzkRTXvRKk0

  6. Sa onim avionom na daljinski bila u SA.

  7. РЦ плејн мишн, прешо сам је тако што сам терао авион по земљи јер се тад не троши гориво лол

    http://youtu.be/3-1XCzTrPzI

  8. Слепи Ретард
    РЦ плејн мишн, прешо сам је тако што сам терао авион по земљи јер се тад не троши гориво лол

    Onako nija ta bila tesko koliko su bile teske misije sa malim helikopterima.

  9. Bandi, refleksno sam stegao pesnicu kada sam video ovu sliku! Sto posto postoji neki brojač misija, koji dok ne izbroji tj ne umreš pokušavajući, ne možeš da je pređeš. Danima sam se drnao sa ovom misijom kad se setim. Bila je i neka misija (ne znam da li u trojci, Vice city ili SA) kada treba da se stigne avion na pisti i uzletiš na njemu, da li autom ili motorom ne sećam se, au koliko sam živaca tu izgubio...

  10. Nije da se kurčim, ovo sam prešao iz treće. Zato sam u San Andreasu položio kurs letenja posle nekih 6-7 sati pokušavanja.

  11. Kurs letenja najteze bilo sa onim helikopterom kada unistavas ono dusu mi izasla na nos, e sledeci put kada sam sve to igrao bilo je laganica.

  12. matori, to bi bila ova misija
    http://www.youtube.com/watch?v=CqnxL2Ix5BQ
    mislim da se svako ziv iznervir'o dok je ovo igr'o, jebeno bure

  13. Meni ta misija bila omiljena, bas kul misija iz prve je uvek uradio, al zato sam mrzio da plivam i ronim za onog kineza..

  14. e ne znam, ja sam se bas napatio...
    a definitivno najgora je ona je End of the line, posljednja misija, dje Big Smouka ucmekas,

  15. Pa da ta zadnja je ibla zajebana puna onih gangstera i to ali kurs letenja sa onim vojnim helikopterom kada unistavas kamione tesko je, onda bilo je i ona kada uletis iz nekog krs aviona u privatni avion pa ih sve pobijes to nisam mogoa nikako zato sto nisam izvalio sta treba..

  16. Meni najteza bila ona gde treba da presretnes drugi avion i da se ukrcas u njega. Imas samo jednu sansu da okrenes na vreme avion posto je ovaj drugi mnogo brzi i ako ga tad ne uhvatis mozes da se slikas....

  17. Da, misija sa malim helikopterima u Vice Cityu je smrt. Isto tako i ona sa avioncicem u San Andreasu mada je barem 5 puta laksa...

  18. Meni najteza bila ona gde treba da presretnes drugi avion i da se ukrcas u njega. Imas samo jednu sansu da okrenes na vreme avion posto je ovaj drugi mnogo brzi i ako ga tad ne uhvatis mozes da se slikas....

    e o tome ja pricam, moras prvo dodjes iz kasina do sporog aviona pa to.

  19. Ja sam ponovo poso da prelazim evo me u san fiero kod one misije dje lupam bombe sa helihopterom malim, ono kad pomazes zeru da eliminise onog drugog...

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.