Prijava

thepiratebay.se/torrent/7032149/GTA_4_Patch_1.0.7.0-Razor1911-ZiTioN

Apdejtuj pa krekuj.

Pošto je isto reč o rokstar igri, ako neko ima kvalitetan krek za Max Payne 3 nek mi baci na pvt, ne mogu nikako da neđm neki koji funkcioniše.

Хвала најлепше. :*

Nema na cemu :*

Bonus sadrzaj + krek
citaj upustvo

kat.ph/max-payne-3-crack-dlc-update-reloaded-t6422272.html

Piše gus-gus, neki album ???

Nemam pojma o cemu pricas

Skinuo sam juče i instalirao četvorku ali bilo je dosta problema sa lelujavom kamerom i kontrolama. Skinuo sam taj pač koji si okačio ali opet nešto zajebava. Arrowe da li se pri upravljanju vozilom koristi i miš, to mnogo smeta, može li da se isključi nekako opcija, jer npr skreneš u neku ulicu a kamera ostane pod uglom 90 stepeni pa moraš mišem da koriguješ. Ako je tako prilično sam razočaran jer je igra dobila ocenu 99 u svetu kompjutera, Driver kec brate ima bolju fizku vožnje iako je stariji 10 godina, šta je ono kola lete kao da su 10kg, zabiješ se u zid ništa se ne ošteti maltene. Prvi utisak je negativan. Grafika doduše je ekstra.

Grafika nije ekstra, fizika je ekstra :)

Ovo ce ti pomoci, biraj izmedju relisticnih sudara i standardnih. A kako treba nadji u upustvu...

www.gta4-mods.com/misc/realistic-driving-n-flying-27-f9020

A to za kameru nema leka jedino kada skreces pipnes B(cini mi se ako je to za pogled nazad) i kamera ce ti se resetovati na pravo, to sam ja koristio pri ostrim skretanjima.

C je za pogled nazad, ali sad još gore neku bubu ima izgleda da patch nije dobar i zvukovi se mešaju i subtitlovi, sve je bezveze. možda će da proradi ivenčuli ko zna. razočarenje...

Truleks Krpa
Skinuo sam juče i instalirao četvorku ali bilo je dosta problema sa lelujavom kamerom i kontrolama. Skinuo sam taj pač koji si okačio ali opet nešto zajebava. Arrowe da li se pri upravljanju vozilom koristi i miš, to mnogo smeta, može li da se isključi nekako opcija, jer npr skreneš u neku ulicu a kamera ostane pod uglom 90 stepeni pa moraš mišem da koriguješ. Ako je tako prilično sam razočaran jer je igra dobila ocenu 99 u svetu kompjutera, Driver kec brate ima bolju fizku vožnje iako je stariji 10 godina, šta je ono kola lete kao da su 10kg, zabiješ se u zid ništa se ne ošteti maltene. Prvi utisak je negativan. Grafika doduše je ekstra.

Ti definitivno nisi skinuo GTA 4.

papete dečkonjo GTA IV! Niko Belić i ekipa. Zakrpio sam ga sa još jednim pačom, obrisao sejvovane stvari, krenuo new game i sad ide nekako, ali kamera i dalje mora da se koriguje mišem to je minus. Tebi svaka čast ako si keširao oriđinal devede pa ti ide glatko (daizvineš), ja sam nabavio od crnca preko torenta ko zna kakvu robu, šesta ruka brate.

Ja sam kupio od jednog lika u Jevrejskoj, malo posle izlaska igre. Secam se da je imala 18 krekova (!!). tacnije 18 fajlova koje treba prekopirati. Kamera je trebala da se koriguje misem, meni je to super, posto ne moras uvek samo pravo da gledas, nisi na polaganju lololo
Sve ostalo mi je radilo ekstra, cak je i psovao na srBskom lololo

Bolje da su angažovali nekog našeg glumca da odradi Belića. Ja bih izabro Gordana Kičića http://i.imgur.com/3SDxh.jpg ima tu potrebnu fizionomiju srpske barabe sa braon kožnjakom i onim brcima. I čak da se zove lik Gordan Kičić, to bi bio hit.
Pa da, samo terba navići na to upravljanje mišem, mislio sam da je bag ali očigledno je to namerno tako urađeno. Ja sam ranije igrao Drivera I i II, iako je bila slabija grafika po meni je vožnja bila uvek ispred one u tada aktuelnim GTAovima. Krivo mi je što nije u drivera uloženo toliko novca kao u GTA.

Ja bih izabro Gordana Kičića

brate, taj lik mi se tolko penje na kitu da to nije normalno. ali do jaja bi bilo da te u igrici prebije geto crnaca na mrtvo, igro bih mazohistički igricu samo.
ionako nisam fan te franšize posle drugog dela. ovako bih bar imo volje da pikam.

Pričao sam dans sa drugom, prešao gta 4 lik i izbedačio se. Kaže "Koja je poenta novca u igri?" Stvarno, sad kad se setim, ja sam kupio sva odela, trošio na izlaske, plaćao onu kao putarinu kad prelaziš most, vozikao se taksijem, dakle trošio gde god sam stigao, ali sam zaradio do kraja igre, znači ostalo mi je oko 850 000 dolara, ali sam vozio trke i svakojake misije još radio čisto da vidim dal mogu stići do milion, zaradio sam, al realno koji će mi moj? Ništa jebeno nisam mogao kupiti za to! Dakle lova nema funkciju u igri što obesmišljava poentu cele igrice i svih misija.

Ma opusteno, u GTA V je novac glavna tematika igre, bice dosta pljacki banki itd, bice ludilo.

GTA5 gameplay procurijo: http://www.youtube.com/watch?v=I_AN2FzHowQ&NR=1&feature=endscreen

Ima tu i smart fona i par kura i šta ti sve ne. Vredi sačekati.

Мичели царе, ово што си ставио је друга игрица :). Слипинг догс. Ладно те истроловао наслов :)

Ово је Слипинг Догс, какав ГТА 5 бре!

Едит: Предухитрио ме обожавалац ;)

UU svidja mi se ova igrica, jel ovo izaslo vec ili sta, o cemu se radi, jel nesto kao GTA?
I drugo pitanje, vredi li igrati ona dva dodatka za GTA 4, sa bajkerima i crnjom i da li treba da imas instaliran obican gta 4 da bi ti radile te 2 epizode?