Prijava

nisam ni ja hteo da igram san andreas zbog toga. kao ni sto dijablo nisam hteo da igram sa paladinom. e! ratnik svetlosti a crnac! jebala ih ljudska prava i rasna tolerancija!
ali je ipak vrh san andreas. cak mi je i malo bilo krivo, kada sam je presao.
cetvorka onako, samo sto se ovaj iz rata u bosni pojavljuje, pa je kul.

Samo zbog ove teme sam skinuo san andreas. Za 52 minuta celih 3,6 GB, odoh sad malo da djuskam.

Gde se bese ubacuje muzika koju hocu umesto onih radija?

Ovako je kod mene

My Documents\GTA San Andreas User Files\User Tracks

Mozes i shortcut staviti do pesama, ne moras bukvalno da kopiras fajl.

Пошто сте ме онако прелепо искулирали две странице раније, морам да поновим свој пост:

Да ли је неко имао проблем са ''drunk cam-om'' у четворци који изазива лош крек?

Ja sam imao i skinuo novi krek i resio. igru ne igram bez patcha 4 i mekih sitnih modova

Баци у пвт линк за крек који решава ствар. :*

jbg nisam pri kompu. Trazi na kickass torents gta patch i dobices krek gratis

E za GTA 4 mene jebala kamera, lose mi radio, i ja BEZVEZE uzmem i redefinsem kontrole kako sam imao i u prethodnim nastavcima (voznja pomocu strelica, ostalo WSAD) i on odjedanput PRORADI jebe kevu, i tako ga i predjem, i posle Lost and Damned i Gay Tonija... Da ne verujes. Probaj sta te kosta.

Aj mi nabacite link do kvalitetnog GTA 4, da se ne jebem sa fuševima. :-*

Jel ima neko link od gejtonija i lost and damned nisam igrao a ne mogu da nađem živ torent krenuo neki stigao do 38% i sad ni da mrdne dva dana
EDIT šljite u pvt da ne kačimo ovde pirateriju

Е овако: Инсталиро сам јебени ГТА 4(последње ово говно), и погледавши систем риквајрментс требао бих да могу сасвим пристојно да играм. АЛИ не лези враже, како год да смањим графику и резолуцију кочи ми.

Jest da je post pre godinu dana al nema veze lolo
Ako neko ima ovakav problem evo rešenja meni pomoglo
http://www.youtube.com/watch?v=boqjdbxfoSs
Jel ima neko link za ovo gore što sam tražio

Brate odes na kickass torents ili piratebay(poredjas po siderima) i ukucas episodes from libery city and voila, linkovi za skidanje. nisam pri kompu al bi ti nasao.

Tražio sam ja i našao al su mrtvi nema ni jedan seed.Sad sam našao jedan ide sporo al ide

Brate postovao ja gore samo svi iskulirali

Ај ми дај линк за тај печ који је теби радио (онај који решава проблем пијане камере)... Пробао сам бар 5 комада и ниједан не ради, оца им јебем.