Prijava

elektricare od kada je taj clanak?

MILKA GENIJE OBORILI SU TI SAJT ZATO STO TE BOLI KURAC DA SE ZASTITIS

LJUBOMORNA SIPTARIJA !! UPADNI IM U SNOVE I DERI SE DOOOOOOBROO VECE

Nije bitno od kad je članak, bitno je da oni postoje.

SXYPTARY JEBALY STE JEZXA U LEDJA DECXKO!

kako tru

Uvek bio i ostao.

Auuuu, pa ovo je zadnje vreme došlo...

mene je sad sramota i sto se granicimo sa siptarima.

ciganska posla, idu i obaraju sajt lektora koji je procitao vise knjiga nego sto svi oni imaju zuba u svojim ruznim glavama.

k0 Na MY1q KrenE u StarTu sE zaJeb0

Kak0 je Q1 0Waj ZY1J-traNs1aT0r 1ebE mekAnY

Ovi sto su se sprdali na ovu vest, i sto nisu spremni da se bore za oslobodjenje, to je slika Srbije! Nije ni cudo sto smo ovde, na dnu, kad ni za ideale vise nismo spremni da se borimo! PU! STIDITE SE!

Evo ja ću da iskoristim svo svoje hakersko znanje i da dobrovoljno reinstaliram Milki windows.Od koga je i mnogo je.

Ово је само deface, није прави хак, требало би да само избришу слику и шел фајл из директоријума и евентуално измене index.html
http://kjapt.net/wp-content/uploads/2011/05/geek.jpg

Раде Лацковић ће хаковати албанско минисарство... чек, они немају министарства. Раде направио сајт пре него што је постојао Интернет.

Izdrži Milka! Svi smo mi pomalo MILKA!

Сад сам погледао страницу с кодом. Изгледа да су ликови само заменили почетну страну и спречили употребу десног клика на Хрому. Јадно ти је то хаковање (само што су ови наши изгледа пиглу и да то измене).

Aljbanci, zašto nam to radite decxko?!

NOŽ, ŽICA, SLAGALICA!

NOŽ, ŽICA, SLAGALICA!

HAHAHAHAHAHAHAH
SPREMTE SE SPREMTE ŠIPTARIIIIII
Jel neko našao taj milkin sajt ja guglo al nemogu da nađem

Samo me zanima što su hakovali njen sajt? Koj će im ona kurac? Sad će da proradi gnev Milke Canić!