Prijava

Kakvu masažu volite? Da li masirate? Da li vas neko masira? Koliko često praktikujete, da li ste ikada imali redovnu masažu? Podelite iskustva, možda neke cake, tehnike, gde volite da praktikujete masažu, da li više volite da masirate ili da budete masirani, itd itd.

Ja masiram amaterski (nemam zvaničan papir) već nekih 10 godina, kad sam zaradio prvu kintu, ono, gaženje leđa kao klinac i tako te scene. Zainteresovalo me, počeo da gnječim zamišljajući šta meni odgovara, intuitivno stvarao pokrete. Kasnije sam pročitao jednu knjigu, doterao te iste pokrete i za ostalo mi neko odozgo dunuo talenat valjda lolo. Do te mere da sam u srednjoj sve 4 godine na svim odmorima masirao, nekad i na časovima drugaricu iz klupe. xD

Izvol'te.

Nekako mi je gej sve to.

Masiranje devojaka gej? Aj nek ti bude. :)

Pa ne to, ali znas sta sam mislio.

Vidim, ne stižete na forum od silnog masiranja lolo

Sto me nervira to LOLO. Nista licno, Sherman, svi to koriste i mene nervira.
Volim da me masiraju. Pricaj nam nesto o tome, hajde.

Pa ko ne bi voleo?
Prija mi svaka masaža, uživam, topim se, to me opušta i uspavljuje.

Svi vole da ih masiraju al retko da neko voli da masira. Ja volim i jedno i drugo i duša me boli kad vidim da neko mesi a umesto da radi kako treba, nanosi bol. Pa uskačem ako je moguće hah.

uskačem ako je moguće

Važi. Uskoči na sledeće okupljanje, obradovaću se.

Šermane, tako masiram samo ponekad, kad pijem sa društvom, a žene MASIRAM :D

Taj rad :) Mene su u srednjoj par puta izbacili sa časa zbog masaže xD Ako ste u prilici, da li koristite ulje?

Ja u srednjoj nisam masirao nikoga, jer sam išao u tehničku školu.

Masaza je za pedere, moje misljenje.

Ako ste u prilici, da li koristite ulje?

Ahaaa, ruzmarin ili lavandu, zavisi da li je u pitanju sportska ili relax masaža.

Ma pričaj ti šta hoćeš, ali kad me riba izmasira, ja tu ne vidim ništa pedersko.

Ili erotska masaža sa devojkom, još ako je obostrana, huhu.. Zna mnogo veselo bit posle :)

Tako je Šermane, ali nešto su žene ćutljive na ovoj temi.

Pa ne mogu sve sama Dube...