Prijava

U zadnje vreme sam vidio ogromnu količinu debilnih, detinjastih postera, koji su ili povezani s fejsom, ili su demotivation, ili imaju slike malih beba ili sitnih životinja s komentarima koji su za decu ispod pet godina, itd...Ima ih na milione. A takve postere prave one botine koje samo prave postere ,i koje misle da je Vuka samo o posterima, a uopšte nemaju talenta, pa, da bi isfiltrirali sva ta sranja trebali bi im uduplati vreme između dva postera, pa će se malo više potruditi i razmisliti da li im je poster dobar pre nego što ga naprave. Normalno, to neka samo važi za one ispod 50 poena, jebiga, a takvi upravo i prave te postere. Čast izuzecima.

+ zbog originalnosti

ја мислим овако. да могу да праве постер на сваких 7 дана ако имају испод 50 поена
и да им пише
,,Слушај сине, обриши слине, не буди алав, још си балав!''
кад год хоће да направе постер пре рока!

Jebiga 7 dana je pre pre previše,3 dana bi bio maks. povećanje, jebiga, ako bismo povećali onda će ranjenici nobovi pisati šta god oće od defki,debilizam raste kad kupe sranja s fejsa itd.

Al ovo
,,Слушај сине, обриши слине, не буди алав, још си балав!''
bi baš bilo dojajno!

dusan1001
+ zbog originalnosti

lolo

ма ја сам то рекао 7 сада онако, лупио само...
нека буде 2-3...
ali reci da ovo ne bi bilo dobro...

ИПАК НЕ БИ!!!

A što malo ne prijavljuješ postere ovde http://vukajlija.com/forum/teme/14325-prijavite-tudje-postere-za-brisanje-i-uklanjanje Možemo da se organizujemo ko će u koje vreme prijavljivati. Ne pomažu tih 50 poena. Bilo je već i počeli su da zatrpavaju sa glupim defkama i defkama tipa "Udelite mi 50 poena, treba mi da napravim poster." pa je ukinuto.
Konstantno prijavljivanje će rešiti stvar.
Edit: Madafaka, sada mi se jedu kroasani. Shto to radish decxko!?

А не, да може да први постер али да између два постера буде већи рок...
сем ако има 50 поена...

Pa kada vide da je rok povećan, uplate ktitora i šta onda?

бар ће да помогну сајту...

Koliko će da pomognu, mnogo će da ga ispemuju (odmognu). Jbg. Rešenje: Organizovana grupa prijavljivača i sve će biti ok.

Нешто ми пуца за постере, боље да некако спасете дефиниције јер су, благо речено, очајне.

arei, ič se ne čitaju... :(

Па нормално, кад је 90 % срање.

Pa prijavljujte. Šta čekate? Ne mogu moderatori sve da postignu.