Prijava

Понудио ми је један лик патике марке "Импала" да увалим неком за хиљаду и по, две динара, с образложењем да је наручио и достављен му је мањи број, те му не одговара.

Марка је, дакле Импала, први пут чујем, па бих хтео да сазнам неке ближе информације од вас, уколико их поседујете.

Делују као спортске патике, иначе, врло финог и квалитетног кроја. На Задњем делу је исписано СПРИНТЕР.

Занимљиво је то да немају онај ушивени квадратић с борјевима на унутрашњој страни језичка. Када сам прочачкао мало, нашао сам на улошку да стоји да је земља порекла Италија.

Узгред, узео сам их за себе, зато се и распитујем. Даћу момку црвену и а у курац. Он задовољан, ја презадовољан.

postoji ne toliko kvalitetna kozmetika, impala.
a za patike.. prvi put čujem.

Гуглао сам и преврнуо цео нет, али нисам нашао ништа корисно. Користим интернет 7 година. Пеки, јако цинично с твоје стране.

Кристин, знам и ја за козметику. :)

Вербални, нема везе с Рибоком. На језику испсисано крупни, зеленим словима "ИМПАЛА". Посетио сам већ линк који си поставио и нема везе с овим што имам.

Неко... да помогне?

A da ti kupiš martinke pa da kikujemo strendžere na bir festu a?

http://api.ning.com/files/ghh3RWgQUZhXSbUiMexQg0wZku7oH9-tv6Ce2z57V0URAyX1acrL1YX*wqXLr4C6QAWTd2lqodyZOR4C8vuLRQVJJzUOSB/IMPALASHOES.jpg?width=737&height=552

Импала ме асоцира на ауто. Стварно везе немам.

Џанки, ово је неки Најк.

Елек, сисица сам ја, не волим тепање. :Д

mene asocira na neku zivotinju

Елек, сисица сам ја, не волим тепање. :Д

Ma i ja sam, ali kad uletimo ja, ti, gamby, burzum, jogurt i još neko, ima da im razvalimo bubrege lololo

da ga jebem, kucam impala on ocitava umbro impala

mene asocira na neku zivotinju

Па, и јесте нека животињка по Африци... Као антилопа, мени то исти курац.

Ma i ja sam, ali kad uletimo ja, ti, gamby, burzum, jogurt i još neko, ima da im razvalimo bubrege lololo

Хахаха! Овај неки рад:
http://vukajlija.com/sinergija/150318

Чисто да освежим... Има неко какве информације?

Ma ko ih jebe, patike ko patike. Slikaj, možda i nisu impala.