FK Crvena Zvezda

  1. Brt mi nemamo krštenog srbina u ekipi. Rendulić i Cvetković daun su samo srbi hahaha...Kahriman jebeni je šiptar sig, nešiptar se ne može prezivati Kahriman jebeno, Katai madjaršina. Vieira misli zabo dva gola franjevcima i sad može kurčenje tri godine, puši bre kurac majmune. Le Talek i Donald jebu, Katai jebe, Muče i Kanga će jebati, Fidel maloumnik jebeni, klasičan crnjo bez grama mozga

  2. 5 GOLOVA HOĆU JAAAA, NEĆU 3, NEĆU 4

  3. Neznam za ni jedan klub koji na oficijelnoj utakmici igra lebdecu formaciju grof kao sto sam reko je kurac od trenera,a gnjida od coveka pa ga niko ne slusa da je simeone ovde ja garantujem da bi napravio ajax od zvezde i svake ulazio u ls sem ako mu ne naidju sevilja ili vest hem jebiga. Napisao sam ovo jer postoji bar 5 likova odavde koji tvrde da trener nije bitan

  4. A zove se damir hahahaha

  5. Spreman sam da se opkladim da od kange ni kurca nema daj plavsica malenog nek trckara dete

  6. Ajd u standardnu tarifu za srpsko klađenje, u crvenu? Da će Kanga da jebe. Može?

  7. *standardnu tarifu za srpsko sirotinjsko kladjenje

    Aj

  8. NEK NAS RE EVROPA PONOVO PLAVŠIĆ!

  9. Hahahaha kaze tilmo nema ljudi u krusevcu ili nisu bi stadion bio pun

    Stadion u nisu kapacitet 15k(lupam) a na rajku sada 31k. Tilmo nastavlja da objasnjava

  10. Bilo je i za ocekivati posle prejadne predstave u veleti ovako nesto. Zvezda u 90% situacija kad je prosla vezni imala je opasnu sansu. Toliko treba a mi ni to ne mozemo. Sta dalje pricati jebem ti

  11. Pseto se baš razume u kapiranje zajebantskih postova. Da, ume da prepozna i nije bukvalista, nije.

  12. Muce promenio stranu i u sansi posle 3 minuta=pseto se ne razume. Ok

  13. Zasto je atomski mrav izbacen iz tima

  14. Delije na stadionu potpuno izgubile predstavu o fudbalu.

  15. Солидна срамотица ако се не победи.

  16. Gledam na ovom streamu potpisao lik utakmicu Delije 1389. Na kosovskom boju delije se zna gde su bile. Jebote koje su to transfercine.

  17. Isto kao sto si ti bombu video samo na tv-u

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.