Prijava

Mada ne znam možda su ovu federi na air shox jači, ne razumem se ja toliko u patike za balon salu
http://image.dhgate.com/0x0/f2/albu/g1/M01/1C/2D/rBVaGFad_-iATHGJAAIE_qgKwR0726.jpg

kako izgledaju te patike za vestacku travu?te sto bozovic nije obuo igracima i zbog toga popusio?najprostijim ukucavanjem u gugl se dodje do patika za fudbal.koje ni po jednom pravilu,a i zdravom razumu ne bi mogle da se koriste na velikom fudbalu.sem ako ne krenu da igraju na betonu u narednom periodu.

Не причам за патике, него за копачке. Шта ме правите блесавим, баш ћу да одем до неке продавнице спортске опреме да погледам копачке. Постоје раличити модели, различита величина и облик крампона, па и материјал.

Немојте да ме зезате. Па нису исте подлоге. Вештачка трава је клизавија од праве, лопта иде много брже по вештачкој трави. Био сам на оном терену на Ади Циганлији, где Вукови играју амерички фудбал, потпуно другачији осећај него кад трчиш по обичној трави.

Aaahahahh koliko eksperata za sve životne oblasti odjednom, odmah živne sajt

Ахахаха! Него како!

Pa cekaj brate gubis logiku, ako je trava klizava pa se koriste kopacke a vestacka jos klizavija onda bi sa patikama mogli samo hokej da igraju ne?

Postoje patike za fudbal na travi ali niko u njima ne igra utakmice(na profesionalne klubove mislim). Trava na stadionu je dobra a podloga meka i skroz je ok igrati u kopackama kao sto su i ovi iz vozdovca igrali u kopackama

Edit: a ovo za vise vrsta i modela-kramponi nisu plasticni nego gumeni, metalni se ne nose tipa 20 godina i nema vise sa 6 krampona lol sad su 12-13 noga je dosta stabilnija i laksa je promena pravca

sam si pomenuo patike,sada odjednom kopacke.
ne mogu da povatam.

И неко је Грофу требало да објасни да се на вештачкој трави не носе копачке, него патике за вештачку траву.

па чекај мало фендере брате, овде патике, па овде после си мало смекшао:

Не причам за патике, него за копачке. Шта ме правите блесавим, баш ћу да одем до неке продавнице спортске опреме да погледам копачке. Постоје раличити модели, различита величина и облик крампона, па и материјал.

мислим, ја сам само на то имао замерку, које црне патике јебене.

има тога да се разликују копачке које се носе за сув терен, оне које се носе кад је киша, верујем да има и оних које имају више гуме или каквих већ материјала који побољшавају трење на вештачким подлогама, али то никако нису спринтерице или било шта друго сем копачки, исто само што не фурају оне са шест металних крампона него ове модерније са мало више гуме.

Ja dodao edit povodom tih vrsta kopacki...kojih 6 metalnih krampona jbt to je sekularac nosio. Mogli i da navrte drugi kramponi kad se izlizu ili polome hahah bio kljuc ko za busilicu xd A kostobrani bili pola metra sa pola metra xd

Patike mogu da se obuku samo na pocetku priprema ili za neki trening ili kad je teren kao kamen u ostalim slucajevima se nose kopacke sa 13 krampona gumena. To ste mozda videli mesija fazon da ima kopacke za kisu lol zamisljam andjelkovica kako gleda kroz prozor koje kopacke da obuje

аха едит улетео након мог поста, ја реко' да л' сам луд џд

ма спрдао се ја за шестокрампонке металне, мада још видим овде у сеоској лиги (то је прва градска додуше) има их, зазиру и даље људи од оних који их носе џд

Patike sa debljim djonom? Na kraju ispade trebaju one za basket?

Povestackoj travi (suvoj) lopta jedva ide,kad pada kisa ne znam nisam igrao, ali svejedno ne igra se u patikama jebeno. Pa po propozicijama cetvrti sudija treba da proveri igrac sto ulazi u igru ima li kostobrane i kopacke (krampone), slucajno je to ja mislim.

Ti video adu ciganliju ja igrao utakmice na pomocnom terenu frajburga, imaju i vestaka pomocnog, ko je tu gore prosao....

Kopacke se menjahu u zavisnosti od uslova terena i slicno, mozes i da menjas krampone (uglavnom nemaju kljuc nego kljestima haha), ali svejedno i proslo je to sa 6 krampona vreme nisam video davno te sa sest ne znam sto, al svejedno ih nisam voleo.

Пази овако, Ја сам играо сеоску лигу, нисам играо озбиљан фудбал, то је су све њиве, кртичњаци, мочваре (кад падне киша или снег), али знам да су ми људи који играли у иностранству (Швајцарска, Шведска, Норвешка) на вештачкој трави рекли да играју у различитим копачкама, тј. играју у копачкама са гуменим крампонима. И морају да буду краћи, а шири. од ових за обичну траву. Мислим, како су се Звездин и играчи клизали, а играчи Вождовца нису. На страну што је Анђелковић глуп, јесте и до копачки.

Последње копачке које сам купио су биле Адидас Ф50, са пластичним крампонима, а имао сам и један стари Адидасов модел са гуменим крампонима и неке старе Лото са металним крампонима. На истој подлози различит осећај. Вештачка трава колико год да је дебела (подлога), није дебела као земља па да можеш да је ореш крампонима.

Brt i ovde kod mene misle da je kopa mondijal najbolja kopacka ikada pa ono...ne nosi vise to niko samo se po seoskim ligama drlja al tu nose i patike cesto jer se tereni ne zalivaju nego krave pasu fazon

Loto jebeni...

Пробао сам у патикама на тврдом терену, сува земља, клизао се стално. Али сам играо на некој блатуши у патикама, гумени ђон, нисам се клизао.

I ja cu uvek reci da je kopa mondijal najbolja kopacka, a cak sam u tom nekom periodu nosio kaisera na treninge a kopa na tekme lol

Dobro sad dodjosmo do kopacki sa kracim i debljim kramponima to vec moze da pije vodu

Ma nemoguce da u blatu nece da se kliza xd Sto li onda kazu sad ga jebi dok su noge u blatu tako nesto

добро, сад је ок, фендер је (признао да је) погрешио, ја се сад искључујем.

али и даље мислим да би канги баш добро пасовале еир шокс.

Ма ја кад једно мислим, а друго напишем, мора да погрешим. Иначе, Канги би требале неке са теговима да га мало успоре пошто јурца као да га лавови јуре по савани.

Nisam se klizao u patikama po blatu=imam 57god i potrcim par koraka kad mi bas dodaju

zamisljam andjelkovica kako gleda kroz prozor koje kopacke da obuje

Ja sam ubeđen da Anđelković nije programiran da gleda pravo ili na gore. Realnija mi je opcija da ponese dva para kopački pa kad izađe sa gajbe pogleda je l' suva ili mokra zemlja. #skečić

Сећам се да кад су га први пут довели у Звезду, да су многи коментарисали да већу глуперду одавно нисмо имали у тиму и да Пикси није нормалан. Чак и на РСБ Инфо кад су правили најгори тим Звезде била мртва трка на левом беку између њега, Рељића и Љубе Ненадића.