Prijava · Registracija
Thumb fb img 1506640935063

Митке

Е, али ми нисмо руска полуекипа. Што сте песимисти толико, ајде Марко, од њега је нормално, али сви ви... За срце сте ме ујели.

Thumb doc holliday 228x300

Zivojin Misic

Brt pricamo o domacem fudbalu, nisam optimista od neke 17-e godine i argentine po tom pitanju osim onomad dok nam ne uvalise milan

Митке

Брт морамо и ми једном из гована испливати, не може стално црно. Мора некад и црвено.

Thumb 0mar 003

Dionysio

Dragi Mitke, zamolio bih te da ne posecujes okrugli sto, neki ga zovu i rulet, zarad mira u tvojoj kuci.

Thumb medium medium 543px gonzo redhotcheckeredpeppers

gonzo

Брт морамо и ми једном из гована испливати, не може стално црно. Мора некад и црвено.

Lopta je okrugla.

Thumb 20525661 990979191045226 4270686680073113024 n

Scouser

Isprskace ih Richmond ne brinite

Thumb noob saibot wallpaper by iamsubzero d3idu1e

Sanitarni čvor

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/2896595/terzica-ogrejalo-sunce-generalni-direktor-crvene-zvezde-se-razgacio-pred-krasnodar
kakav tekst.legendarno

Sudeći po Terzićevom odlutalom pogledu, jasno je da mu je u mislima prva utakmica trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope, a budući da srpski tim očekuje gostovanje u Rusiji, mudra je njegova odluka da se napuni sunčevom energijom i napuni baterije uz more.

Thumb sg f94 02

Cor7ez

Lele brate usraće nas ovi, takav neki osećaj imam.

Thumb sg f94 02

Cor7ez

Jebem ti sunce kakav stadion. Pa napuniće nas do vrha jebem ti sve!

Thumb 1278089702ggj.gif

Tronožac

Ovi baš nekako moćno izgledaju, stadion, ultrabrzi dresovi.. i ja mislim da će vas napuniti fino

Thumb 0mar 003

Dionysio

Terza rekao igracima da razigravaju Ristica, ima Zvezda 20% od sl. prodaje, dace im bonuse

Thumb maxresdefault  1

FAĐO

Krš ekipa je i Krasnodar al napuniće nas. Da igra Jovičić dvomeč možda bi nas tesno izbacili ovako će da nas natankaju solidno.

Митке

Ми ко да играмо без задњих везних. Доналда и ЛеТалека ниђе.

Zivojin Misic

To sam rekao kad se pre gola donald "ubacio". Tj ubacio se on al kanga je pogodio korner zastavicu i odmah kontra i donalda nema pozadi, letalek je sporiji od mene nedeljom ujutru i eto gola niotkuda.

Sad ricmond pali turbinu a radonjic postaje timski igrac koji nekad i doda. Andjelkovic oblaci marker i libero je ne pipa loptu u napadu jebem li mu sve najmilije u picku da mu jebem grbavo

Thumb 0mar 003

Dionysio

Kod njih leva strana jedina sto radi, Vanderson i Ramires, i Ristic sto se trti, inace su ekipa kojoj ce Ricmond mudonja Boaci munuti gol u drugom, paite ša kaem!

Generalno smo spustili za jednu brzinu, tj. igramo ko pičke.

Zivojin Misic

Jovicic>andjelkovic,+letalek+jos neko bilo ko osim ricmonda i stojkovica

Thumb maxresdefault  1

FAĐO

Predomislio sam se 1:2 na kraju.

Zivojin Misic

Zatego sam dvojka kraj i kao osigurac prcno zero bet dvojka idemo malena zivot je pred nama

Danasnji tiket mi srusio a ko ako ne dinamo iz zagreba pisam im u supu u 12 kad zvoni crkva

Thumb 0mar 003

Dionysio

Isto kao sto je tilmo dosao kao picka jaaoj kakvi su rasturice nas, tako isto je i le talek i andjelkovic i jos poneki izasli sa spustenim gacama, oduvek sam mrzeo takve ljude u zivotu ne samo u czv. Radonjic ima 23.7 puta veca muda od njih. Mislim na Nemanju, Dejo ima 237 puta veca muda.