Prijava

Брт морамо и ми једном из гована испливати, не може стално црно. Мора некад и црвено.

Dragi Mitke, zamolio bih te da ne posecujes okrugli sto, neki ga zovu i rulet, zarad mira u tvojoj kuci.

Брт морамо и ми једном из гована испливати, не може стално црно. Мора некад и црвено.

Lopta je okrugla.

Isprskace ih Richmond ne brinite

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/2896595/terzica-ogrejalo-sunce-generalni-direktor-crvene-zvezde-se-razgacio-pred-krasnodar
kakav tekst.legendarno

Sudeći po Terzićevom odlutalom pogledu, jasno je da mu je u mislima prva utakmica trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope, a budući da srpski tim očekuje gostovanje u Rusiji, mudra je njegova odluka da se napuni sunčevom energijom i napuni baterije uz more.

Lele brate usraće nas ovi, takav neki osećaj imam.

Jebem ti sunce kakav stadion. Pa napuniće nas do vrha jebem ti sve!

Ovi baš nekako moćno izgledaju, stadion, ultrabrzi dresovi.. i ja mislim da će vas napuniti fino

Terza rekao igracima da razigravaju Ristica, ima Zvezda 20% od sl. prodaje, dace im bonuse

Krš ekipa je i Krasnodar al napuniće nas. Da igra Jovičić dvomeč možda bi nas tesno izbacili ovako će da nas natankaju solidno.

Ми ко да играмо без задњих везних. Доналда и ЛеТалека ниђе.

To sam rekao kad se pre gola donald "ubacio". Tj ubacio se on al kanga je pogodio korner zastavicu i odmah kontra i donalda nema pozadi, letalek je sporiji od mene nedeljom ujutru i eto gola niotkuda.

Sad ricmond pali turbinu a radonjic postaje timski igrac koji nekad i doda. Andjelkovic oblaci marker i libero je ne pipa loptu u napadu jebem li mu sve najmilije u picku da mu jebem grbavo

Kod njih leva strana jedina sto radi, Vanderson i Ramires, i Ristic sto se trti, inace su ekipa kojoj ce Ricmond mudonja Boaci munuti gol u drugom, paite ša kaem!

Generalno smo spustili za jednu brzinu, tj. igramo ko pičke.

Jovicic>andjelkovic,+letalek+jos neko bilo ko osim ricmonda i stojkovica

Predomislio sam se 1:2 na kraju.

Zatego sam dvojka kraj i kao osigurac prcno zero bet dvojka idemo malena zivot je pred nama

Danasnji tiket mi srusio a ko ako ne dinamo iz zagreba pisam im u supu u 12 kad zvoni crkva

Isto kao sto je tilmo dosao kao picka jaaoj kakvi su rasturice nas, tako isto je i le talek i andjelkovic i jos poneki izasli sa spustenim gacama, oduvek sam mrzeo takve ljude u zivotu ne samo u czv. Radonjic ima 23.7 puta veca muda od njih. Mislim na Nemanju, Dejo ima 237 puta veca muda.

Анђелковићу све по списку!