Prijava

Znaće se u ponedeljak, ali izgleda da će vesti biti dobre za Zvezdu.

Uzalud su danas čelnici, fudbaleri, navijači i sportski novinari udarali "F5" na tastaturi osvežavajući stranicu na kojoj UEFA saopštava odluke svoje Disciplinske komisije.

Realno Sanitarni klub nije ništa sjebao, nego oni mulci sa tribine. Oni što im je Zezda sve, Zvezda život je, ali tripuju da su veći od kluba.

pa i ne kazem da je klub.mada,nisu ni oni nevini.
mislis da klub ne zna sta ce biti na tribinama?
ja mislim da zna ko gde stoji.

Dokaz koliko znace ljudi na pozicijama, mislim na ono rudnicko rosavo govedo Stankovica i Lakovica.

Kad se vredja velickovic onda je sramota vredjati bivseg reprezentativca a deki stankovic nije bivsi kapiten reprezentacije i rekorder po broju nastupa nego rudnicko rosavo govedo

Dvostruki aršini, ovaj ne navija za tim koji bombi voli. Mada, nikad bombaš nije rekao da nije licemer iskreno.

Samo sto ja nisam uzeo da vristim pred million ljudi koji gledaju na tv-u. Pero dokazani kralj povlacenja paralela.

Reme, i dalje nemas pojma o filmu jbg, prestani da me progonis po milioniti put te molim.

Brt, na temi si kluba za koji navijam

Bombas mrzi u svoja 4 zida hahaha

u ezveeneee ahahaha

Који пролив од вести хаха, ал добро, битна је игра пред публиком.

Терза почео да користи Човићеве алгоритме да Звезда буде у плусу.

Brt, na temi si kluba za koji navijam

Ахахаха!

pisalo se kod nas i da ga hoce vest hem.vest hem povezali sa 50ak igraca raznorazni mediji i niko nije pomenuo boacija, samo u nasim medijima.
nevezano za njega.iserava se za svakog igraca da je neverovatno trazen,a na kraju sahtjor karagandi sledeca destinacija.pre toga brojni zainteresovani klubovi iz premijer lige, hoce milan tog igraca za borbu za titulu...
mozda je najbolji izbor za mene bio hapoel bin sloma,pa cu posle u real.
od 11 miliona do 700 hiljada i procenat od karata na 1/32 kupa.15 posto. 250 evra cirka

Kako niko pa eto Woj je zainteresovan

хахахах какав твит

обећао мишко ражнатовић да ће да га шаље у нба на крају ове сезоне, само стрпљења, добија звезда кевина лава за рукометни тим и 10 милиона у кешу, запамтите овај пост

I Ajzeu da brani u hokeju