FK Crvena Zvezda

  1. ШАМПИЊОНИИ!! ШАМПИЊОНИ!!

  2. Lijepo je biti zvezdaš ovoga jutra.

  3. samo da obavestim, razbijanje delija ide po planu, mnogo bolje nego je planirano. Infiltrirani ljudi unose zabunu, svadju i sve ostalo, sever je vec dobrano podeljen i razbijen, a za ostatak nece trebati dugo...

  4. Bombaš je za ovo skroz u pravu, gadno se neko sranje sprema.
    Taman do derbija da i mi imamo 2-3 frakcije, pa da vidimo kako će da organizuju tekmu sa 5-6 grupa na stadionu.

  5. haha prijatelju, ja gluposti nikad nisam pisao, pisem samo ono sta znam... najavio sam ovo odavno

  6. Ja sam prokomentarisao samo ovo konkretno poslednje što si napisao... što ne povlači automatski da sam rekao da su sve ostalo gluposti.

  7. da, ako tako posmatras, da

  8. Kako će Salcburg da se popiša u usta krezava SNS City-ju

  9. sve, ali jebeno sve što urade ispadne parodija... koliko je ova družina prokleta, to je za neverovati, ovaj desno gore se evo krsti levom
    https://i.imgur.com/2TSQ5yr.jpg

  10. Trenutno ne postoji veca parodija od kluba za koji navijas. Nemoj biti zavidni i frustrirani komsija, uzivaj u plejofu najprestiznijeg klupskog takmicenja. Sportski pozdrav!

  11. Srećna slava gospodine

  12. Bombi, ne može biti da te baš toliko futiraju postojanje i aktivnosti SD Crvena Zvezda, tebra, level tvoje prozivke ima attack -120 a kapiram da nisi godina ko Rasni:)

    Ljubac i srećno u četvrtak :*

  13. kakva frustracija davim se jebeno

  14. Jebacemo salcburga pozz

  15. Stvarno bombas, imaš šizofrena cepanja kad je SD Zvezda u pitanju. Opusti se čoveče jbt.

  16. Bio juce sa krsticicem kaze savic i stojkovic ubedjeni da cemo ih jebati danas. Pitam ga sta on misli on se smeska jebem ga nece da kaze da cemo ispusiti vrv

    Dao mi dres njegov al M velicina jebem ga malenog moracu ga poklonim nekome

  17. Ajojjj lovačkih.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.