FK Crvena Zvezda

  1. Si se klaadio na 1:1?

  2. Salcburg ovo dobija bez da se oznoje

  3. Samo Napred Salcburg!

  4. Zagreb ga sinoć izduvao, Beograd večeras dobija predstavnika u LŠ. A Vukajlija prigodnu defku na naslovu. Idemooooo

  5. Mrš u kurac ciganine kratki.

    Elem, ko prenosi tekmu?

  6. Арена ск ртс бирај

  7. Тхе Проф
    Zagreb ga sinoć izduvao, Beograd večeras dobija predstavnika u LŠ. A Vukajlija prigodnu defku na naslovu. Idemooooo

    Ово сигурно Главнијева дефка.

  8. dobija Srbija ucesnika LS u kurcu, ne moze se na silu nigde... gresni ste jbg, ej 72 novinara na racun Zvezde u Bec, pa jel nije to jebeno izivljavanje? Manje prati Olimpijski tim Srbije, ne mozes da zivisod novina i vesti danima, kao da Partizan nije vec overio tu LS i to dva puta, bili, videli, nista specijalno... cak sam blizi misljenju da ce bitj katastrofa rezultat, ne lozite se dzaba jebeno... karma je cudo.

  9. Rts se ukljucuje u prenos 5 min pred pocetak. Nema studija, gostiju?

  10. plane vam autobus jebeno na putu do Hrama, valjda vam je sve jasno

  11. Dajte neki lajvstrim za nas iz njemacke

  12. plane vam autobus jebeno na putu do Hrama, valjda vam je sve jasno

    xaxaxaxa

  13. Hahaha bombili naš <3

  14. Daj info za 72 novinara

  15. Bombas hindus hahaha veruje u karmu hare hare krišna krišna

  16. velikiblek
    Daj info za 72 novinara

    Haha, čuj ovog daj info, ja sam info nubino

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.