FK Crvena Zvezda

  1. samo da poručim onim grobarima koji kažu da je ovo dobro za koeficijent da mi puše kurac

  2. Bukvalno mi pozlilo od 66.minuta...mislim da se nikada u životu nisam rasplakao zbog tekme jebene...Puši ga Zvezdo i hvala ti Zvezdo.

    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  3. Kako sam nabo ortaka kad je u 85-om pomenuo bordo mislim da ce sutra biti jako ljut

  4. Pritisak mi i dalje 600/500 jebem ti dajte bajern real i mancester gol razlika 0:16 i a u kurac jebe nam se

  5. Napisacu ovo iako znam da je sirotinjska spika i da ljudi nisu krivi, neke je klub hteo da unovci, neki su gledali sebe i svoje interese ali ne mogu a da ne napisem:

    Katai, Grujicu, Boaci, Donalde, Pesicu, Kanga, Ibanjezu, Risticu, Le Talece, svi vi velike zvezde sto vam je zinula bulja samo da napustite klub, dok kobajagi slavite prolaz zvezde u ls, koliki deo vas pizdi jer niste deo istorije?

    Sad smrdite lepo po kini arabiji americi liverpulu be rusiji turskoj, dok verni Borjan Giska Krsticic Jovicic Srnic Stojkovic beleze nastupe u najelitnijem takmicenju. A nije da oni nisu imali ponude da napuste zvezdu do sad!

    A i ti Radonja ko zna kad ces videti ligu sampiona osim na televizoru sledeci put. S Marsejom neces nikad, siptarski klub smrdljivi.

    A jel nije smesno sto se na primer katai sto je istripovao bio da je mesi u najmanju ruku cvario u alavesu i sad u americi, ili grujan kao otisao u liverpul a liverpula nije video, Boaci sto zamalo u celzi nije otisao ali jbg skreno u kinu slucajno, pesic sto je sebi potpisao fudbalsku smrt, donald npr sto je mogao ostati iz postovanja nekoj prema kapitenskoj traci sto mu je data iako je crnac, nije li smesno prijatelji dragi sto oni smrde sad sto se za njih ne zna da postoje vise, a ovi sto su ostali su postali heroji nacije. Ne drzi dzabe svaki treci fudbaler beton lige opis na instagramu “strpljen spasen”.

    Pitam se cesto dokle bi dogurali zvezda i partizan kad ne bi svaki igrac sto odigra 4 dobre partije napustio klub, kad bi bilo neke lojalnosti. Da su recimo sto se tice partizana, Djurdjevic i Leonardo odigrali bar jos sezonu zajedno, da Zivkovicu nije dupe zinulo za benfikom be pa da se upari s njima, ehh Sahtjor i Zenit 2 bili bi zvezda i partizan. Ali ko zna zasto je to dobro. Zvezda ne u Ligi Sampiona, dabogda bili jaci od Dinama od pre nekoliko godina. Dabogda Terza valjao igrace za 30 miliona.

    P.S. nesto pricam sa pasancem kako zvezda treba da se pojaca od ovih para, kad onda skontam da ima vec pun kurac igraca, te stoiljkovic te cafu te dejan meleg te neki brazilci ludi emilio onaj itd jebote nisam ni skontao

  6. Lijepo je biti Zvedzaš ovoga jutra.

  7. Čestitam na prolazu, po meni potpuno zasluženo.
    Ona borbenost na početku meča, tad se po meni rešila utakmica.
    Ja sam zaspao pred kraj poluvremena, ali kad sam video da su preokrenuli, to je za mene bio šok (FOTO+VIDEO).

  8. Vidi djovaka kuku majko

  9. свима који желе да и партизан прође се посерем на главу ко им јебе матер и њима и кофицијенту

  10. tako je Marko

    Ovaj, kako se po medijima domacim kaze istorijski rezultat Crvene zvezde je prilika da se objasni zasto je istorijski.

    Crvena Zvezda je tacno 140-i klub koji je upisao ucesce u ligi sampiona. Pre nje su ucestvovali i Karabag, Astana, HJK, Debrecin, Maribor, Levski, Vidjev, Petrzalka, Zilina, Kosice, Ferencvaros, Anortozis, Hajduk, Nordsjeland, Aik, Helsinborg, Molde, Otelul, Unirea, Tun, Lirs, Trabzonspor, Bursaspor, Rostov, Malaga...

  11. супер ај сад наброј оне што су освојили пре нас

  12. dugo sam van, pa sam prestao da kapiram sto koj kurac ako navijas za a moras da navijas protiv b. slusam jednog lika sad u srbiji, navija za turke protiv partizana. ili neko uzme pa navija za naciste protiv zvezde. ne kapiram te glave.

    Ovaj, kako se po medijima domacim kaze istorijski rezultat Crvene zvezde je prilika da se objasni zasto je istorijski.

    hiperbola prijatelju. ko i za partizan. jedemo govna o istorijskim uspesima danas, a onomad je cetvrtfinale bilo manje vise ocekivano ko god da igra.

  13. Treba nam jos bar 2 dobra kluba koja ce da izbace zvezdu/partizan sa vrha srpskog prvenstva bar 3-4 god za redom. Neki ludak iz inostranstva da surva pare u Macvu ili tako nesto da napravi poluprofitabilan klub.

  14. Sad čitam da će i Partizan da prodje da bi Vućić mogao da prizna Kosovo da narod ne obraća pažnju

  15. Kod grobara to ne prolazi. Kod delija je ocigledno proslo, sinocna utakmica je prva domacih klubova u kojima navijaci nisu pomenuli Kosovo. Eto jos nesto istorijski.

  16. Miskovic recimo resi da ulozi svu ustedjevinu u Napredak i dovede 5 brazilca i 4 afrikanca

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.