FK Crvena Zvezda

  1. Jebes mu mater, malo kad se udubis mozda je to sve deo nekog plana. Jebati delije ono tipa tri decenije da toliko izpizde da bi dozvolili da im jebes sestru za jedan ulazak u LS, ko ce znati. Koga boli kurac sad za Kosovo.

  2. miskovic je napustio napredak juce zbog neregularnog prvenstva

  3. bombas prijatelju, neka cudna mrznja i paranoja izbija iz tebe. uzmi i priznaj sebi "ok, zvezda je bolji tim zadnjih par god i sada, u redu je to", prijace ti.

  4. кад синоћ нисам шлогирао никад нећу. време је да продужим пасош

  5. Napisacu ovo iako znam da je sirotinjska spika i da ljudi nisu krivi, neke je klub hteo da unovci, neki su gledali sebe i svoje interese ali ne mogu a da ne napisem:

    Katai, Grujicu, Boaci, Donalde, Pesicu, Kanga, Ibanjezu, Risticu, Le Talece, svi vi velike zvezde sto vam je zinula bulja samo da napustite klub, dok kobajagi slavite prolaz zvezde u ls, koliki deo vas pizdi jer niste deo istorije?

    Sad smrdite lepo po kini arabiji americi liverpulu be rusiji turskoj, dok verni Borjan Giska Krsticic Jovicic Srnic Stojkovic beleze nastupe u najelitnijem takmicenju. A nije da oni nisu imali ponude da napuste zvezdu do sad!

    A i ti Radonja ko zna kad ces videti ligu sampiona osim na televizoru sledeci put. S Marsejom neces nikad, siptarski klub smrdljivi.

    A jel nije smesno sto se na primer katai sto je istripovao bio da je mesi u najmanju ruku cvario u alavesu i sad u americi, ili grujan kao otisao u liverpul a liverpula nije video, Boaci sto zamalo u celzi nije otisao ali jbg skreno u kinu slucajno, pesic sto je sebi potpisao fudbalsku smrt, donald npr sto je mogao ostati iz postovanja nekoj prema kapitenskoj traci sto mu je data iako je crnac, nije li smesno prijatelji dragi sto oni smrde sad sto se za njih ne zna da postoje vise, a ovi sto su ostali su postali heroji nacije. Ne drzi dzabe svaki treci fudbaler beton lige opis na instagramu “strpljen spasen”.

    Pitam se cesto dokle bi dogurali zvezda i partizan kad ne bi svaki igrac sto odigra 4 dobre partije napustio klub, kad bi bilo neke lojalnosti. Da su recimo sto se tice partizana, Djurdjevic i Leonardo odigrali bar jos sezonu zajedno, da Zivkovicu nije dupe zinulo za benfikom be pa da se upari s njima, ehh Sahtjor i Zenit 2 bili bi zvezda i partizan. Ali ko zna zasto je to dobro. Zvezda ne u Ligi Sampiona, dabogda bili jaci od Dinama od pre nekoliko godina. Dabogda Terza valjao igrace za 30 miliona.

    P.S. nesto pricam sa pasancem kako zvezda treba da se pojaca od ovih para, kad onda skontam da ima vec pun kurac igraca, te stoiljkovic te cafu te dejan meleg te neki brazilci ludi emilio onaj itd jebote nisam ni skontao

    хаха нешто најјаче што сам прочитао

  6. bombas prijatelju, neka cudna mrznja i paranoja izbija iz tebe. uzmi i priznaj sebi "ok, zvezda je bolji tim zadnjih par god i sada, u redu je to", prijace ti.

    Realno. Navijaj za Partizan, razvij šator ispred JNA, oblači se u crno-belo, nazovi kera Tumbas itd. zašto dozvoljavaš sebi negativne misli za koje medicina kaže da pospešuje razvitak bolesti...a ovamo se reklamiraš kao intelektualna dominacija i anarhista koji vidi i zna sve?

    Srdačan

  7. haha koja lajsna moraš biti da se ložiš na partizan u današnje vreme

  8. Ja zaista ne znam koju si ti utakmicu gledao sinoc, ali se bar jedno pola utakmice pevalo "Uefa mafija, Kosovo je Srbija" i ti onda kazes nisu pominjali Kosovo. I ne treba da ga pominju na utakmici, ne cujem bas ni da se vi nesto pretrgoste oko toga, nego lepo, ako hoces da ga branis, radis, zaradis, talozis generacijski kao siptari, onda ulozis pare u belosvetske prevarante i lopove, takozvane lobiste i vratis Kosovo. Jbte, ne mora bas svaki put da se metak ispaljuje ima nesto i u diplomatiji. Nego, jebes diplomatiju u kojoj je Ivica Dacic.

  9. nisu pomenuli Kosovo sinoc.Nesto si ti pomesao.

    Na utakmicama Partizana se redovno peva i vice Kosovo Srbija. Bilo u Evropi, bilo u Srbiji. Evo i sad zadnja na Macvi, kad je pocela utakmica pevalo se oj Kosovo Kosovo, zemljo moja mila nekih 10-ak minuta, a onda smo nastavili da frakcijasimo i jebemo majku jedni drugima.

  10. Brate, sta sam pomesao da l' si realan, ispizdeo sam sto su jos u prvom poluvremeneu poceli sa Uefa Mafija na 0:0, jer realno pun mi je kurac vise da ta ista UEFA silji kurac na nas. Sad cu da pokusam da nadjem negde snimak, skraceni snimak, pa ces i sam da cujes...

  11. Nadji snimak gde pominju Kosovo sinoc.

  12. бомбаш јбт који ти је курац што си бесан толико

  13. UEFA OBRADOVALA CRVENO-BELE Zvezda sa navijačima u Ligi šampiona! http://sport.blic.rs/8hj090k

    Ima Boga, ima pravde!

  14. Hahahah sta ti cujes na 05:37:00?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.