FK Crvena Zvezda

  1. Mozda prodjete sutra kurac su turci samo lagano

  2. Prekurčina je bešiktaš ali ne treba se mnogo nadati. Ali dopada mi se šta radi Batica, možda je on naš novi next big thing, naš Miloje

  3. Inače bešiktaš pun ispranih igrača koji su bili aktuelni 2011 tipa, čuješ Negredo, usereš se, a siguran sam da mogu da pretrčim lika sa stomačetinom mojom ogromnom

  4. Dominiče tema za Ligu Evrope je u ovom pravcu >

  5. Alo bre rivalstvo je neizbrisivo. Nemojte mi te politike "partizanovac sam ali drago mi je da je zvezda prošla" Nema braća srbi, pa iz istog smo grada, treba da se volimo, rivalstvo ne kvari drugarstvo, mi smo jedan narod bre i slična sranja ne želim da čujem na ovom sajtu jer verujem da imate preko 15 godina. Čuj ti te politike dečje. Poljaci se mačetama kolju, ovi čestitaju. Pa gde vam je vernost bre

  6. Najjaci komentar za Radonju:

    Mogao si igrati ligu sampiona ali puste pare proklete

  7. Glodari da prođu turke jbg nikad ništa ne mogu u prvenstvu kad igraju grupu u evropi inače su kurac od ekipe i napuše se mog kurca siti

  8. Срећан Бордо свима као и Салцбург.

  9. "Nista ne mogu u prvenstvu kad igraju grupu u Evropi"

    7 titula zaredom, 4 grupne faze od toga, što lš, što le.

    Deki debil aod.

  10. Pa prolazimo ako neko polomi kičmu kvarežmi inače 3 0 jbg

  11. Иначе Милан Павков одиста одлична игра.

  12. bravo zvezdo ti si nasa hrvatska!

  13. JEBI KARAJ PRDI

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.