FK Crvena Zvezda

  1. јеботе које срање од групе, ушли смо после двеста година да се неки наполи иживљава на нама или она арапска говна, надао сам се доћи ће неки топ тир клуб на маракану па да буде спектакл ако ништа, реци јувентус и манчестер па то би горело и никога не би болео курац што смо примили седам комада... баш срање разочаран сам макс

  2. Ma bratr nek ga UEFA ispusi lrpo. Mamu im jebem nama je grupa ili sa lokomotivom ili cska. Ovo ne cisto podjrbavanje

  3. Decija skola psg moze da nas dobije. Mali od 7 godina suta loptu malim prstom 113 kmh, a kad palcem pogodi probija zvucni zid

  4. Kakve ste nubine jebene naravno da je prelepost ovo hahaha mogli bi da prodjemo grupu aj nazad u realnost i na sledici mec jelen lige sa macvom i zemunom. Nas je ne usralo nego preusralo da smo ovde i sad za par hiljada dinara mogu da gledam psg,napoli i liverpul.

  5. ај ливерпул али што би ико хтео да гледа псж и наполи

  6. ја бих пре гледао дрогиране људе како играју мау мау него то

  7. Macva i Zemun su pristojni klubovi

  8. Ma i ja mislim da je ovo lepo ali imam neki osećaj da ćemo da prođemo kao Partizan posle kvalifikacija u LŠ. Miloje će da ode za neke masne pare u Kinu, igrači će da se rasprodaju i posle se vraćamo na igrače nivoa Gavrića i Tutorića.

  9. 0:0:6 0:22 0 bodova
    vaše stanje nakon grupe.

  10. Mozda i nije toliko lose. Ako se sazale pa nam poklone jedan remi, vrednost skace na 110, dug se anulira

  11. Sve nesto mislim da ce poslati drugi tim kao Arsenal onomad.

  12. Samo da nam ciganštura Nejmar ne da gol i ja zadovoljan.

  13. Neymar da pusi kurac

  14. Ja sam primarno navijao za grupu Juve, ManUtd i Valensija, al' i ovo mi se sviđa. Jbg, bitno mi je bilo da budu neki od zapravo gotivnih ostrvljana.

    Kakva bre kurčeva Lokomotiva, jebeš LŠ, ako bi nam prošlogodišnja LE bila atraktivnija za gledanje, pa sve i da prođemo grupu. Kad smo već tu, da se bijemo sa jakim timovima. Pa nek su to i plastikaneri.

  15. Koja je kvota na 0 bodova zvezda a koja na 1 bod?

  16. Neymar godišnja plata 45 miliona

    Zvezdin dug 28 miliona

    xD

  17. Svaki put kad izgovorite reč plastikaneri za 20% umanjujete sansu da vas neko posmatra kao normalnu osobu

  18. Neymar godišnja plata 45 miliona

    Zvezdin dug 28 miliona

    xD

    Hahahaha a realno...

  19. Eto na kojim ste frekvencijama, ne tripujte se indijanci

  20. Nejmar nije dao gol Stojketu, nek ga neda ni Borjanu.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.