FK Crvena Zvezda

  1. Partizan - Besiktas: iste boje ista vera

  2. Kakve bre evroliga grupe, fala bogu da nam je pao Liverpul. I ja sam navijao da budemo i sa Realom, Junajtedom, Juventusom, tako nekim imenima, ali mogu i PSŽ i Napoli, šta fali, baš onako razbijačke ekipe. Čuj Lokomotiva haha pa šta će nam oni, igrali smo prošle godine sa Krasnodarom, CSKA, isti je to kurac

  3. Da li neko zna hoce li Darko Milicic voditi navijanje u parizu?

  4. Vodiće u Liverpulu sig

  5. Jebeš plasman u ligu šampiona ako tamo igramo sa nekim Šahtjorom, sa kojim mislim da igramo na svakim zimskim pripremama lol, ili Lokomotivom i sličnim Bate Borisovima, bukvalno samo sam se nadao da ne igramo protiv nekih random istočnoevropljana. Ovo je super, igramo konačno protiv evropskih giganata, takvih utakmica nam je falilo svih ovih godina, poslednji put onaj Kakin Milan iz 2007. koji je vrv i najjači tim koji je gostvao na ovim prostorima od rasapada Jugoslavije i Bajern iste godine. U možda dve ili tri grupe bi imali koliko toliko šanse za plasman u ligu evrope, napravili smo realno veliki uspeh ,neočekivan ,sa obzirom na okolnosti sad da uživamo u tri spektakla na Rajku i boli nas kurac kako god da bude.

  6. Pusite kurac bolje da nas jebe psz nego neke brage i sahtjori. Ja navijao za bajern, real, mancester i juventus kao najvece institucije da odigramo sa njima

  7. Realno mi puca kurac imacemo nula bodova i gola razliku 0:20 al cemo se napiti ko prasici i jebati majku precenjenim manekenima

    Ako uzmemo neki bod idemo na ispiranje i cao

  8. Ovo što kaže ps potpisujem plus da dodam prilika za najebati se majke lfcsrbija jnva fanovima ako promole glavice

  9. Al će Šaćiri da širi krila po Rajku Mitiću ajoj ajoj

  10. kaizen bednik najveci nek se nosi u kurac

  11. Нећемо да имамо нулу. Наполи, Ливерпул и ПСЖ ће се жешће клати међу собом, биће доста нерешених, а ми ћемо, ако ништа друго, бар да се посеремо некоме у живот тако што ћемо да им узмемо неки бод.

    И боље оваква група. Боље да одмах налетих на јаке да видиш где си. А и нећемо ваљда одмах да скидамо гаће само зато што смо аутајдери. Кидај, ломи, ори терен, јеби им матер, ако можеш. Ако не можеш, јбг, није срамота изгубити од М'бапеа, Нејмара, Салаха, Хамшика...

    И нека Вујадин састави Шаћирија са земљом па макар добио 5 мечева суспензије и ја задовољан.

    prilika za najebati se majke lfcsrbija jnva fanovima ako promole glavice

    Њима посебно.

    ЕДИТ: Ако га Наполи не пошаље на неку нову позајмицу, стиже нам и Максимовић, онај што нас је уканалио против Бордоа и избио нам неколико милиона евра.

  12. И нека Вујадин састави Шаћирија са земљом па камар добио 5 мечева суспензије и ја задовољан.

    Прочитах негде коментар каже лик Клоп да не доводи Шахкирија у БееГее пошто се у Енглеску неће вратити жив.

  13. Могуће да ће Клоп то уради као што Венгер није водио Џаку прошле године. А чини ми се да Џака ни у Лондону није играо против нас.

  14. У Лондону играли јангстери ХД

  15. Al će Šaćiri da širi krila po Rajku Mitiću ajoj ajoj

    Ovo kad bi se desilo mislim da bi umro a ako slucajno prezivim ne bi ih gledao(kao ji repstaciju) nikad vise u zivotu. Mislim ako mu ne jebu majku posle toga

  16. ako se budu klali izmedju sebe i bude mnogo neresenih,tek onda nema sanse da zvezda nekom uzme bod.nagruvavace gol razliku.moguce da i to bude faktor.zvezda nije mogla da se nosi sa slazburgom koji bi bio da kazem najmanje kvalitetan klub da je prosao.sada je to mesto zauzela zvezda.na frku ih izjebali.
    malo mi naivno verovati da neko nece da vodi nekog igraca jer ga neko ne voli, a posebno srbi.boli kurac svet koga mi volimo i velika je kinta u igri da bi se neko zajebavao.licno bih ga namerno vodio samo da provocira.primice se neki sever kosova je srce srbije (mozda)lik na to.
    u svakom slucaju,uzimaju dobru kintu i bice super fudbal.i ne treba im boace na pozajmici.nece u grupi nista uraditi,a bacice pare.malo zbog javnosti.kao,vidi mi se pojacavamo,nije sve propalo.

  17. Ne moze covek koji vuce poreklo iz Paracina da bude prevara, osim ako se ne preziva Djordjevic to da znas.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.