FK Crvena Zvezda

  1. Vučić ulazi u istoriju kao veliki srpski državnik ili ne?

    Džonimir
    Zavisi, mnogo je faktora. Miloš je bio nepismeni seljak koji je jebao majku narodu pa je opet ostao upamćen kao veliki državnik jer je izgurao široku autonomiju.

    Ipak je ostavio mogućnost mukica, lep sendvičić bio s majonezom.

  2. za tebe je jasno da imaš mnogo bitnijih stvari od Kosova, ne moraš nam još nabijati na nos jbg...

  3. Pa realno da imam brt. U stvari Kosovo mi nije bitno uopšte. Isto se cimam kao npr za Aljasku. :)

  4. Danas je cetvrtak i igra Partizan

    Ne

  5. https://i.imgur.com/quBaqjh.jpg

    Generalni direktor FK Crvena zvezda, Zvezdan Terzić, prokomentarisao je plasman u Ligu šampiona i reakciju predsednika Srbije Aleksandra Vučića na eliminaciju Salcburga.

    - Crvena zvezda je priča za sebe! Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde...

    zvezda jeste srbija

  6. Vidis da lepo pise da su krivi oni iz 2012

  7. Бомбаш брани Косово на Вукајлија.цом

  8. Valipando ga ne brani ni na stadionu na koji uzged i ne ide, hahaha

  9. Па не браним, ја сам Делије Сервер.

    ииначе пази да га не одбраниш са ЈНА

  10. Valipando ga ne brani ni na stadionu na koji uzged i ne ide, hahaha

    Izjavio čovek od 45+ godina koji ima ženu i decu. Pa lol jebeni.

  11. Pa nemam 45 * godina, haha jebeni naprednjaci ne znaju ni tablicu množenja

  12. Inače Valipando u lepo si se društvo uhvatio, evo ti Džonimira naprednog i njegove filozofije pa se zapitaj da li si o takvom društvu sanjao

  13. Ne znam kakve veze ima tablica množenja sa činjenicom da imaš više od 45 godina i da si matorac kome su životne opsesije Crvena Zvezda i Vučić.

  14. Па јесам у Џонимировом друштву пошто је ово тема клуба за који ми навијамо не знам шта ту има лоше зајиста.

  15. ииначе пази да га не одбраниш са ЈНА

    jbg, radim koliko je u mojoj skromnoj mogućnosti, vređam ga jednom nedeljno iz sveg glasa, u mojoj okolini i kući niko ne sme da ga pomene, objašnjavam narodu neke stvari... neću da jednog dana kad me unuci pitaju šta si ti radio kad je Vučić izdao Kosovo ostanem nem ili kažem mazao sam pavlaku u lepinju, jeo sam MEK SNS Burger i čitao informer kao Džonimir. Ne bih to mogao sebi da oprostim kao Srbin i čovek da mi sitna zadovoljstva, primitivne strasti i sopstveno dupe bude bitnije od države. Eto.

  16. Čekaj brt ti ovoliko napadaš Zvezdaše na Vukajliji zbog onog karanja bejzbolkom? :)
    Jbg nismo svi krivi zbog toga. To raspravi s Rasnim i Cokulom. Skroz te podržavam, nije u redu dva na jednog i to još sa oružijem.

  17. Ok Dzoni, ok, svi mi imamo svoje muke

  18. Бомби ову тему претвараш у политичку и то је баш пресмор, предлажем да отвориш нову тему типа Бомбаш: Мајн кампф вс Вучић и његових групија, сигуран сам да би било људи који би се придружили твојој борби.

  19. Бомбаш се понаша као да је налетео на Расног који му је скинуо дрес Партизана па је зато бесан. А Расни ојачао, порастао, осамосталио се.

    za tebe je jasno da imaš mnogo bitnijih stvari od Kosova, ne moraš nam još nabijati na nos jbg...

    Браниш Косово, а Харадинај ти другар са јужне трибине.

    Је ли, Бомби, за кога си ти: за Јањичаре, Сплићане, Јужни Фронт... Колико оно беше имате фракција: 10, 50, 250? Ништа не разумем.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.