FK Crvena Zvezda

  1. Počinje Anćelotija da vata panika polako

  2. Bolji Ben od Boaćea jbg. Inteligentan igrač, dobar tehičar, a i borac. Boaći svaki put kad da gol imam utisak kao da ga je šutnuo uz kurac i da ga usralo. Da se razumemo, ne pljujem čoveka, ima talenat, dobar je ali deluje kao da igra sa bolom u kurcu. Ben ostavio daleko bolji utisak što se mene tiče.

  3. Dobicemo napoli ovde 2:1 tipa

  4. Mozda 1:0, ali dobijamo ih komotno

  5. Ljudi ovo je namesteno, nemoj da se zajebavamo

  6. moja ekipa iz srednje da izadje na crtu zvezdi ne bi primala ovakve golove

  7. btw kladio sam se sa nekim ovde u 500e da ćete biti zadnji verujem da bi bombaš prihvatio opkladu pa ko sme

  8. prvi gol komican propust odbrane, komicno namerno propustanje lopte ispod ruke, komicno usporeno trcanje stopera da izbije loptu sa linije. nije se ni bacio iz penala. kod druga dva gola golman vojvodine ko da igra izmedju dve vatre a ne fudbala, gleda da ga lopta ne pogodi. sramota me malo iskreno, ne mora bas ovako providno da bude

  9. Hahahaha ne može mučenik da prežali što mu odrtaveli Tumba jebo mladu

    https://i.imgur.com/XfD41Dg.jpg

  10. Partizan ce da pukne od backe

  11. Haha ali samo povećavaju procenat.

  12. ma nema najjači su, hahahah

  13. Grobara ima 16 ukupno, svi su Hrvati

  14. ja sam albanac jbg

  15. Srećom pa si ti "Kanađanin" koji je Partizanovac hahahs

  16. opasno smo gadna manjina jbg

  17. kontam ako je ostatak 10%, ima tu još par procenata na Vojvodinu i ostale klubove prečanske i iz unutrašnjosti, s obzirom da nismo sigurni da li tumbin naslednik na mestu jebača misli na ukupnu populaciju ili ljude zainteresovane za fudbal, cenim da broj varira izmedju 4 i 98

  18. Zašto ne gledate utakmicu kad ste toliki grobari?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.