FK Crvena Zvezda

  1. Ja sam cuo nesto kokos sam ogulija, a nisam znao da ste poceli ko dalmatinci da pricate

  2. Evo Plankton, Valipando ti je tipican primer onog o cemu pricam, bezi od njega kilometar i mozda postanes covek, njega i cekaonicari napusavaju

  3. Splicani su ipak na jugu, zato ti je to blize uhu.

  4. plankton kakav ban, batali ban za tebe ima nade, samo se cuvaj kad neko peni ja sam deljja, to je sve kvisling

  5. A zasto ga zoves Valipando, Vialpando bre onaj iz GTA

  6. ма лапсус сиг

  7. pevaju nesto cekaonicari jebo sam te usta valipando, on mene zvao bombonica i bombili ja kazem navikao sam da me picke zovu po slatkisima

  8. Naravno da ima kad zivim u masti, a masta moze svasta...

  9. хахха бомби баш си лудица

  10. Uglavnom plankton ne zajebavam, Kosovo kad se peva to se cuje bre jasno i glasno, jebo ti to ako nismo sigurni, to znaci da nije iskreno

  11. Cuje se jasno i glasno.

  12. па бомби тролџија ето сад

  13. Vialpando imas 4 dobra citata na ovom profilu. Gde si ih skupljao?

  14. tu nema nikakve dileme jbg. a ono mkze bidi ananas nesto, stvarno mi je nerazumljivo, ostavljam doduse malu mogucnost da je grupica nekih patriota iz inostranstva zapevala, ali onda su delije iz Srbije skocile alo bre znate li vi sta pevate i ko smo mi

  15. Пљиду са неких старијих вукајлија профила

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.