FK Crvena Zvezda

  1. Pa cekaj, kako osnovan tamo, a registrovan u Beogradu nikako ne razumem Fendera, a pricamo istim jezikom

  2. pokusavam sedam godina da nadjem taj sveti gral, to skandiranje vucicu pederu na marakani, ali mi ne uspeva, puno sam glup izgleda

  3. Па нису дозволили да се клуб регистује као клуб из Загреба.

  4. Objasni mi ovo za Brankovica i Vucica? Ali sad ozbiljno, nevezano za prepucavanje. Brankovic NIJE BIO izdajnik i Marko Kraljevic nije JUNAK!

  5. Moguce i da nema, kao sto nema ni Grobara protiv Tadica...jbm li ga...

  6. aha, znaci ja sad mogu da kazem da je Napredak osnovan u Ljubljani, ali registrovan u Krusevcu? Sta znaci osnovan, oni neki se kao dogovorili, bio neki osnivacki akt, registracioni papir ili sta?

  7. Naravno da nema protiv Tadica jer nije bio izdajnik, da se gledalo cisto navijacki za najveci sponzorski ugovor u istoriji Srbije nasem protivniku bi bio razapet, ali nama je Srbija ipak za truncicu ispred Partizana.

  8. Па како аустистичној особи да објасниш разлику између Косовске легенде и Косовске битке, тј. разлику између епских песама и историјских чињеница. Морао би Цар да дође да му објасни неке ствари пошто је историчар.

  9. Znam ja da je tebi Kosovski boj mit Fendere, a Brankovic junak, znam.

  10. Pa sto se ne pobuniste kad je prodao NIS?

  11. prodao Rusima, nije albancima i nije drzavu nego firmu

  12. Dal još kenjate jbt?

  13. Firmu koja je verovatno jedino sto je kurcu vredelo i moglo jos uvek da se proda. I to ga je prodao po bagatelnoj ceni. Ja volim Rusiju i uvek biram Rusiju ispred EU, ali kada je posao u pitanju nema bratskih odnosa. NIS je POKLONJEN RUSIMA i to je jedna od najvecih otimacina u savremenom poslovanju.

  14. vi ste od toga profitirali, a ne Partizan... kao i uvek kad je lose po Srbiju, vama je super kul

  15. Znaci priznajes da je lose?

  16. NAMA VOKRI NIJE BIO TRENER POSLE RATA FENDERE

  17. Ja redovno uplaćujem odredjene iznose na racun czv jer znam da taj novac nije uludo bačen, i da će makar indirektno i minimalno uticati na to da se kosovsko pitanje povoljno po nas, kosovske albance, završi.

  18. https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/crno-beli-dan-rodendan-broj-72-kako-je-zapravo-nastao-partizan/7nzb5fy

    Издвајам ово:

    Prve dane i mesece, prve korake i poduhvate Fudbalskog kluba Partizan, danas je gotovo nemoguće utvrditi, sem naslutiti po sećanjima nekoliko aktera tih događaja, koji su još među nama. Pisanih dokumenata o počecima gotovo i da nema. Zapisnika, ili makar beležaka, takođe. Ipak, može se vratiti film na te dane, iako je sve to dosta nepotpuno, a postoje izvesne nesaglasnosti u detaljima, što je i razumljivo, reč je o vremenu od pre sedam decenija.

    Prve dane i mesece, prve korake i poduhvate Fudbalskog kluba Partizan, danas je gotovo nemoguće utvrditi

    http://zurnal.rs/fudbal/39886/jutarnji-list-partizanovi-navijaci-prete-ustasama-a-hrvati-su-im-osnovali-klub

    https://www.vecernji.hr/premium/partizan-je-treci-najveci-hrvatski-klub-zbog-bobeka-zebeca-glasera-1071362
    Али пази ово:

    Anegdotu o nestašnom Šoštariću prenio je novinarski doajen, 85-godišnji Zvonimir Magić. Kad mu spomenete poslijeratni egzodus perjanica hrvatskog nogometa u Partizan, iz posljednjega nogometnoga romantičara sukne gorčina pomiješana s gnjevom. – Športocid! Zašto to nitko ne spominje o onome što se dogodilo 1945. u Zagrebu – lupa Amigo šakom o stol. – Gdje su trofeji, dokumentacija, sportska oprema Građanskog? Sve su zatrli, prokleti bili! Da, trebalo je slomiti sve hrvatsko, oteti, zatrti! Tak’ se dogodil i taj Partizan. Ah, to je velika tuga zagrebačkog nogometa, srce su mu iščupali! – sa sjetom u glasu govori Magdić.

    Какви твоју докази, основани сте у Загребу и тачка.

  19. priznajete da je lose, sta? pa naravno jebeno hahaha, da je bio savrsen ne bi pao sa vlasti, ali nije izdao drzavu jebeno da li si ti uopste normalan da poredis takve stvari?

  20. Јебени последњи пост на страни!

    Да поновим.
    https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/crno-beli-dan-rodendan-broj-72-kako-je-zapravo-nastao-partizan/7nzb5fy

    Издвајам ово:

    Prve dane i mesece, prve korake i poduhvate Fudbalskog kluba Partizan, danas je gotovo nemoguće utvrditi, sem naslutiti po sećanjima nekoliko aktera tih događaja, koji su još među nama. Pisanih dokumenata o počecima gotovo i da nema. Zapisnika, ili makar beležaka, takođe. Ipak, može se vratiti film na te dane, iako je sve to dosta nepotpuno, a postoje izvesne nesaglasnosti u detaljima, što je i razumljivo, reč je o vremenu od pre sedam decenija.

    Prve dane i mesece, prve korake i poduhvate Fudbalskog kluba Partizan, danas je gotovo nemoguće utvrditi

    http://zurnal.rs/fudbal/39886/jutarnji-list-partizanovi-navijaci-prete-ustasama-a-hrvati-su-im-osnovali-klub

    https://www.vecernji.hr/premium/partizan-je-treci-najveci-hrvatski-klub-zbog-bobeka-zebeca-glasera-1071362
    Али пази ово:

    Anegdotu o nestašnom Šoštariću prenio je novinarski doajen, 85-godišnji Zvonimir Magić. Kad mu spomenete poslijeratni egzodus perjanica hrvatskog nogometa u Partizan, iz posljednjega nogometnoga romantičara sukne gorčina pomiješana s gnjevom. – Športocid! Zašto to nitko ne spominje o onome što se dogodilo 1945. u Zagrebu – lupa Amigo šakom o stol. – Gdje su trofeji, dokumentacija, sportska oprema Građanskog? Sve su zatrli, prokleti bili! Da, trebalo je slomiti sve hrvatsko, oteti, zatrti! Tak’ se dogodil i taj Partizan. Ah, to je velika tuga zagrebačkog nogometa, srce su mu iščupali! – sa sjetom u glasu govori Magdić.

    Какви твоју докази, основани сте у Загребу и тачка.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.