Prijava

otvori oci, terzici i njima slicni te koriste kao sto sorosi koriste gretu tunberg. koriste tvoju ljubav i mrznju za svoje interese. tako i izgledas sa strane, ko greta

kad kacenje citata verovatno najveceg zivog srpskog reditelja dovedes u vezu sa gretom tunberg, a ne vidis najelementarnije stvari...

sta bre ti kome bugarce pretis haha nemoj da te nadjem majmune.... tad sam bio zauzet i svakako nisam imao vremena da piskaram, pa mi doslo kao kec na 11 da se sklonim, mislim zauzet sam i sad, ali ono imam vremena jednom dnevno na 5 minuta da okacim nesto

dobro brate, nemoj se ljutis.
evo paralela
Greta
- Vrlo snazno voli jednu grupu ✓
- Vrlo snazno mrzi drugu grupu ✓
- Uglavnom je povezuju sa ovom drugom, mrznjom ✓
- Definise dobar deo svog postojanja sa tim ciljem, da pobedi drugu grupu ✓
- Koriste je razne interesne grupe da se dernja u njihovo ime, a ona se dernja iz ljubavi i principa a ne iz koristi ✓
- Devojcica od 16 godina je ✓

Bombas
- Vrlo snazno voli jednu grupu ✓
- Vrlo snazno mrzi drugu grupu ✓
- Uglavnom je povezuju sa ovom drugom, mrznjom ✓
- Definise dobar deo svog postojanja sa tim ciljem, da pobedi drugu grupu ✓
- Koriste je razne interesne grupe da se dernja u njihovo ime, a ona se dernja iz ljubavi i principa a ne iz koristi ✓
- Devojcica od 16 godina je X

i da se razumemo, nije da te zajebavam (malo mozda). stvarno i ne pokusavam nesto da okrenem na stranu crvene zvezde, nego nemoj da si ko taj sa tvog avatara koji je ceo zivot proveo u mrznji, i cim su mu sa druge strane sklone zvezdu odmah se izgubi smisao da se bori, padne od 100% trenera na 10%.
otkazace ti bubrezi jbt.

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHah

uopste nemam vise nikakvog pogonskog goriva da se upustam u bilo kakve polemike na ovoj temi, to valjda vidite vec mesecima, samo okacim ponesto da vas podsetim ko ste i sta ste.... nema ovde intelektualnog kapaciteta cak ni za najbenigniju razmenu misljenja, prosto toliko je lako ubijati cinjenicama jer nam toliko materijala dajete da nema ni najmanjeg intelektualnog napora s moje strane... to potvrdjuje i histericna reakcija dva predstavnika mladje populacije na ovoj strani, bukvalno se i najmanji pokusaj nekakvog kontraudara (na licnost naravno, nevezano za pricu jer kontraargumenti ne postoje) pokusava prikazati revolucijom i vrhunskim dostignucem... kad pomislim da treba da vode drzavu jednog dana, stresem se.

slazem se sa tobom 100% za ovo da nemam nikakvih argumenata na pricu o tome da je zvezda leglo otimacine, sitnih i krupnih prevara, dilova kako pograbiti drzavni novac, dilova sa snsom i generalno kriminala. par njih tu, sto medju upravom, medju navijacima, vodje, koriste situaciju da prigrabe moc i da se bogate na navijacima koji tu iskreno navijaju za jedne a protiv drugih.
ono gde se ne slazem je sto mislis da partizan nije to, ili da kanalizacija manje preljeva tamo. i onda tvoj idealizam (i tebi slicnih, a puno nas je) koriste ovi gore navedeni, sto iz partizana sto iz zvezde.

i fora je u tome sto vecina ljudi ovde uglavnom se slaze sa tobom, jer pokazujes da govno smrdi, tako da ti postovi nemaju ama bas nikakvog efekta - zato ti niko i ne odgovara na njih, niko se ne trigeruje.
treba neko da ti kaze to.

da bi ti ko pogledao postove kao nesto ozbiljno a ne pristrasno prihvatanje pa rasipanje cega god, moras bar jedno 40% da popljunes iskreno po partizanu, da pokazes da i govna smrde cija god da su a 60% po zvezdi. onda bi ti citali ovo sto linkujes :)

Od sada samo tebi odgovaram jer vidim dasak slobodnog misljenja, verovatno nisi imao tu nesrecu da odrastas u srpskim drzavnim skolama, na ceci, zvezdi i lukasu.

ono gde se ne slazem je sto mislis da partizan nije to, ili da kanalizacija manje preljeva tamo

Ako moze jedan upis koji potvrdjuje ovo sto si napisao. Ne mesaj velicanje fragmenata jedne price, grobarske u ovom slucaju, one koja se odnosi na neki zdrav nacin razmisljanja, propagiranje pravih vrednosti i pljuvanje te zvezdasrbija bolestine koja nas je dovela na nivo ispod jedne Albanije i velicanje uprava Partizana i generalno Partizana u celosti. Ono sto ja zelim reci jeste da postoji taj jedan posto cuvara vatre, kojeg na crveno beloj strani nema ni u naznakama. Dozvoljavam da postoji neki mali broj normalnih gurbeta, mozda ne znaju da se izraze.

i fora je u tome sto vecina ljudi ovde uglavnom se slaze sa tobom, jer pokazujes da govno smrdi, tako da ti postovi nemaju ama bas nikakvog efekta - zato ti niko i ne odgovara na njih, niko se ne trigeruje.
treba neko da ti kaze to.

i onda ipak potvrda da postoji neka genetska predispozicija za gurbetluk, jebes mu mater nisam iskljuciv covek, ali prosto je previse da bi bila slucajnost.

kako nema efekta, postao sam jedna od naomrazenijih osoba u istoriji sajta prostim prozivanjem te ceca-zvezda-djv-pink-farma price. Nista licno protiv osobe osim kao povremeni odgovor na pljuvacinu.

edit: sergej trifunovic - vucic je kriminalac, evo dokaz
djv - narkomancino raspala (nema nikakvih kontraargumenata)

dakle atak na licnost, sistem funkcionisanja musavog mozga, jednostavno postoji limit i omedjen radijus kretanja neurona, ne moze se tu izvuci ne znam ni ja sta.

Ne mesaj velicanje fragmenata jedne price, grobarske u ovom slucaju, one koja se odnosi na neki zdrav nacin razmisljanja, propagiranje pravih vrednosti

Ono sto ja zelim reci jeste da postoji taj jedan posto cuvara vatre, kojeg na crveno beloj strani nema ni u naznakama.

ako ima u partizanu ima i medju zvezdinim navijacima, prosecno je isti broj ljudi govna.

mada, mnogo je verovatnije da ih nema ni na jednoj strani medju onima koji se smatraju navijacima. kao navijac, onemogucen ti je kriticki nacin razmisljanja za pocetak, jer si jebi ga navijac po definiciji. moras da se uklopis inace nisi navijac :)

a bilo koji zdrav nacin razmisljanja krece od samokriticnosti, pa onda sve ostalo na dalje. ovo drugo je ok, ali jednostavno nije razmisljanje nego navijanje.

Hahahaha pa vi se zovete PARTIZAN jebeni, a zvezda je komunjarska.
U da isto imate petojraku u grbu.
MRK

kako nema efekta, postao sam jedna od naomrazenijih osoba u istoriji sajta prostim prozivanjem te ceca-zvezda-djv-pink-farma price. Nista licno protiv osobe osim kao povremeni odgovor na pljuvacinu.

prvo, nije zato. a drugo jbt, niko te ne mrzi, sta ti je :)

mada, mnogo je verovatnije da ih nema ni na jednoj strani medju onima koji se smatraju navijacima. kao navijac, onemogucen ti je kriticki nacin razmisljanja za pocetak, jer si jebi ga navijac po definiciji.

navijac je po definiciji neko koga iskljucivo zanimaju sportski rezultati odredjenog kluba. Ako ja licim na takvog, onda ok, mozes me zvati navijacem.

ajmo svi da navijamo za obilic

dakle atak na licnost, sistem funkcionisanja musavog mozga, jednostavno postoji limit i omedjen radijus kretanja neurona, ne moze se tu izvuci ne znam ni ja sta.

ok, jeste to, al ne zajebavam te zbog zvezde, nego iz dosade. jeste malo musavo sa moje strane...

Bombi kad se svetla ugase nije bitno ko za koga navija nego kakav je ko čovek

navijac je po definiciji neko koga iskljucivo zanimaju sportski rezultati odredjenog kluba. Ako ja licim na takvog, onda ok, mozes me zvati navijacem.

to je kezual navijac. to sam ja recimo za zvezdu, ali da sutra kazu tim je poslat na zacelje 5. lige jer su govna, najvecu emociju koju bi mi to izazvalo je radoznalost, da vidim sto.
(navijam za partizan u evropi)

ti nisi kezual navijac. konkretno volis partizan, mrzis zvezdu. nema tu kritickog razmisljanja kad se dodje do tema koje dodiruju ova dva kluba